Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Utálom a párom haverját. Mit...

Utálom a párom haverját. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem bírom elviselni. Egy utolsó tapló paraszt. A feleségével is úgy beszél mint a kutyával, olyankor legszívesebben felrúgnám.

A legrosszabb, hogy amikor együtt vagyunk velük a párom is bunkó velem.

Akkora arcuk van amikor együtt vannak hogy nem lehet kibírni.

Van egy 4 hónapos kisfiunk.

Inkább otthon maradnék hogy ne is lássam a képét, de nekem is kell a kikapcsolódás.

Hogyan lehetne ezt megoldani?


2009. okt. 27. 20:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem ne menj el! Azt mondod kell a kikapcsolódás, de ez így nem az, mert idegesít, az meg nem valami megnyugtató. Mond el a párodnak is, hogy nagyon bosszant, amikor vele vagytok, milyen parasztok együtt. Ha nem érti meg(és ez valószínű) akkor szép lassan építsd le ezt a barátságot, mert le lehet, csak a párod észre ne vegye
2009. okt. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én olyankor a feleségével szoktam beszélgetni.

Neki is mondtam már hogy hogy bírja elviselni, és azt mondja, hogy már megszokta.

A múltkor a haverja mondta nekem hogy mondd a szemembe, hogy utálsz...

Hát majdnem sikerült

Úgyhogy ő szerintem tudja hogy utálom.

2009. okt. 27. 20:42
 3/10 anonim ***** válasza:
szépen ki kell iktatni ezt a havert...barátkozzatok másokkal,rá meg-dekár-ne legyen idő...
2009. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
azzal nincs baj :) a feleségével jól el vagy? vele ki tudsz kapcsolódni? mert ha igen, akkor próbáld meg hogy ti tőlük külön vagytok. De a pároddal mindenképp beszélj!
2009. okt. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A páromnak is van egy haverja akit nem bírok. Gerinctelen sunyi alak. Mikor ritkán hármasban csináltunk programot, úgy viselkedett mintha ott sem lennék. A köszönésen kívül nem is szólt hozzám, és csupa olyasmiről beszélgettek a párommal amihez én nem tudok hozzá szólni.

Több alkalommal is így viselkedett. Ráadásul mikor a párommal volt egy kis vállságunk, akkor arra próbálta rábeszélni, hogy hagyjon el engem.

Persze mi kibékültünk, van egy lassan egy éves lányunk. A haver egy időre eltűnt (ez is a szokásai közé tartozik, hogy pár hónapra eltűnik), majd újra előkerült. A kicsink kb 8 hónapos volt. Elhívta a páromat dumálni, mozizni stb. Én bizony kivertem a hisztit. Megmondtam a páromnak, hogy utálom ezt az embert, és nem akarom nálunk látni. Megkértem, hogy ne járkáljon el vele sehová, mert zavar. Az is kiderült, hogy a haver szakítani készül a párjával, így csajozgatni is szeretne. Hát így aztán pláne nem tetszett ha a kedvesem vele megy bárhová.

Vannak közös barátaink, akikkel jól érezzük magunkat mindketten!

Te is légy határozott, és fúrdd meg a bunkó barátot! Barátkozzatok olyanokkal akikkel mindketten jól érzitek magatokat!

2009. okt. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is gyakran idomul ahoz a haverjához, akivel éppen találkozunk, ez szerintem afféle férfi szokás lehet. Ha túl elbunkósodik (néha előfordul hogy nekem már nwm férnek bele dolgok), akkor szólok neki és leáll. Legkésőbb itthon beszéljük meg és legközelebb sosincs gond.
2009. okt. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
88%
Ülj le a pároddal beszélni és mondd el neki mit érzel, de vigyázz! Mindig egyes szám első személyben beszélj,hogy mit érzel olyankor amikor vele vagytok. Soha ne mondj olyat, hogy mert te igy meg úgy, mert azt támadásnak veszi és még a végén megint a drágalátos havernál köt ki. Gyakorolj előre, Írd le mit érzel, olvasd el többször, gondold végig mit reagálhat rá, hogy tuddj neki higgadtan válaszolni, mert nem akadhadsz ki, azzal gyengének mutatkozol és nem vesz komolyan. Remélem tudtam segíteni, sok sikert! én már túl vagyok rajta.
2009. okt. 27. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Csoda, hogy eljutottatok idáig. Ezt azért írom, mert ez első barátomtól a haverjai eltudtak választani.

Nem tudod a párodat meggyőzni, hogy inkább másokkal járjatok össze? Hivatkozz arra, hogy te nem érzed jól magad.

2009. okt. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem tudnál (akár külön is) olyanokkal találkozni, akikkel Te vagy szívesen?
2009. okt. 28. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem ismeretlen a helyzet, sajnos (ToT)


Nekem legjobb barátnőmet, akivel kicsi korunk óta sülve.főve együtt lógtunk, marta el tőlem a barátja, aki megfelel a kérdező jellemzésének. Eddg úgy áll a dolog, hogy győzött. Nyáron összebalhéztunk, több hónapig mosolyszünet. Most két hete volt itthon barátnőm... Hát....nem tudom mi lesz, lehet-e restaurálni a dolgot. Szerintem is próbáld meg leépíteni ezt a frátert, vagy oltsd be kőkeményen.

2009. okt. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!