Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szánalmas vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves srác vagyok lassan 4 éve még leírni is szörnyű nem voltam együtt úgy csajjal ..nem vagyok meleg.., úgy alakult az életem, hogy estire járok csak szombaton kell suliba mennem többi nem otthon vagyok épp munkát keresek, de azon kívül nem nagyon járogatok el ... nem vagyok szerintem ronda srác bár kitudja, elég bátortalan vagyok kezdeményezni.

2012. márc. 18. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Valóban szánalmas vagy . De ez ellen kis akarat erővel lehet tenni. Nem tudom miért kell ennyire félni a lányoktól,hogy itt még leszólítani se meri őket senki se .....
2012. márc. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas!
2012. márc. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas. de szedd már össze magad, így sosem lesz csaj
2012. márc. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagy szánalmas, csak esetlen, szerencsétlen, stb. De változtatni bármikor tudsz, Te döntsd el mikor jött el ez az idő!
2012. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nevezzük nevén a dolgokat: kicsit szánalmas. vagyunk így egy páran... szerencsére senkinek nincs a homlokára írva! a lényeg, hogy ne reklámozd...
2012. márc. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
majd ha nem bírod elmés valami részeg lotyót megcsinálni a helyi dühöngőbe azt kész. Amúgy mit izgat ez téged? Nem tartozik másra.
2012. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem vagy szánalmas... nem attól leszel menő h minden este más lánnyal bújsz ágyba...

rendezd a sulid, keress valami jó állást és ha megvan a napi ritmusod mindenre, kezdj el élni a magánéletedben is. Könnyebb mint zavaros háttérrel belerohanni a nagyvilágba.

Merj oda állni egy lány mellé beszélgetni, manapság nem a tutyimutyi srácok a kapósak. Lehet h kapsz pár nemet de na és? Majd lesz másik lány. Ha lehetőséged van mozdulj ki otthonról, járj társaságba, és ne félj ismerkedni. A lányok sem harapnak.

2012. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nem vagy szánalmas..aki mer az nyer..ezt jól jegyezd meg
2012. márc. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem szánalmasnak mondanálak hanem szerencsétlennek :P nyiss a világ felé. :)
2012. márc. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!