Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok milyen gyakran van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok milyen gyakran van olyan érzés, hogy de jó lenne, ha megölelne, megcsókolna valaki?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 13:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mindig van bennem sexuális vágy. A szeretetre is vágyom, de így konkrétan, hogy nő nélkül fáj volna a lelkem, szívem, arra nem emlékszem.
2012. márc. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt nem írtad, hogy valamiféle kapcsolatban benn vagy-e.Ha nincs senkid éppen, persze, hogy vágysz egy kis testi kapcsolatra.Igen. Mindenki akarja,hogy öleljék,csókolják.
2012. márc. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
gyakran, eléggé szeretethiányos vagyok. :(
2012. márc. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy bizalmas baráti beszélgetésre vágynék...
2012. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Nekem elég gyakran, napi szinten, de szerintem csak azért, mert szerelmes vagyok. (De nem járunk) F
2012. márc. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Naponta
2012. márc. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem mindig,minden nap eszembe jut hogy de jo lenne most valakit meg olelni/csokolni akit szeretek es viszont szeret,es probalok olyan valakit keresni,de sajnos nem megy,ram se neznek itt a csjok.ezert mek masik suliba.
2012. márc. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

nekem is minden nap...de én teszek is ellene!

a 7. válaszadónak:nem gondolod hogy veled van a baj?pl. stílus ilyesmi.sokat számít a nőknek az hogy hogyan öltözködsz milyen a hajstílusod vagy a testalkatod.és ezeken lehet változtatni!akarás kérdése az egész.ja és mellesleg a normális lányok (ezalatt azokat értem akik nem feküdnek le fűvel fával egy buli után meg nem isszák le magukat a tudatlanságig,mert ugye manapság ez a divat) nem nem ugornak a nyakadba amint meglátnak.(kivéve ha vlmi híresség vagy:P)tegyél érte hogy észre vegyenek!

2012. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

az előző vagyok

és ez mindenkinek szól akinek csak sír a szája és nem tesz semmit!!

2012. márc. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Minden nap... Kell egy pasi!!
2012. márc. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!