Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális érzés, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális érzés, vagy teljesen idegen nektek?

Figyelt kérdés

Az a bajom, hogy "rá vagyok szokva" a pasikra. Na ezt ne tessék félreérteni, semmi rosszra nem kell gondolni, egyszerűen csak szeretek tetszeni nekik, és attól vagyok boldog, ha kapom a pozitív visszajelzéseket (külső, belső egyaránt). Most is van egy srác, akivel nemrég ismerkedtem meg, és amikor beszélünk, vagy csak levelezünk, mindig annyira boldog vagyok, utána le se lehet törölni az arcomról a vigyort, hihetetlenül erősnek érzem magam, mindenre képes vagyok és mindent szépnek, jónak látok. (Mielőtt valaki azt mondaná, ez szerelem, leszögezem: nem az. Soha nem voltam még az, biztosan észrevenném, ha az lennék és őt még amúgy is csak néhány hete ismerem, teljesen logikátlan a feltevés tehát.)

Viszont amikor nem beszélünk, nincs kontakt egyáltalán, akkor nagyon üresnek érzem magam, nem vagyok képes semmire, úgy eluralkodik rajtam a kedvtelenség, hogy az már fáj. Bizonytalan leszek, eszembe jut, hogy valószínűleg nem is gondol rám, és akarom, hogy keressen, kapjak valami visszajelzést. Aztán amikor újra találkozom vele, beszélünk, megint megkapom az "adagomat", ez kitart 1, legfeljebb két napig és olyankor nincs nálam boldogabb, aktívabb. Most viszont nem beszéltem vele vagy 3 napja, szóval nincs kedvem semmihez, nem érzek magamban erőt arra sem, hogy kimozduljak, pedig sokkal könnyebb ez olyankor, amikor még tart a hatás. Hát normális ez? És nem ez az első eset, mindig így járok. Mi a fenét tehetnék, és mitől lehet ez? Meg egyáltalán mi ez?



2012. márc. 9. 16:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Önbizalomhiány. Másoktól várod a pozitív visszajelzést.
2012. márc. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Tehát a nagy összevisszaság lényege: szélsőségek. Mindig csak szélsőségeket élek meg, vagy nagyon nagyon boldog vagyok, vagy annyira üres, hogy az hihetetlen.
2012. márc. 9. 16:17
 3/21 zokniszörny ***** válasza:
92%
Kapcsolatfüggő vagy. Van ilyen.
2012. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 zokniszörny ***** válasza:
42%
Vagy enyhén mániákus depressziós.
2012. márc. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Elsővel értek egyet, ha lenne elég önbizalmad, nem lenne szükséged mások által "visszaigazolni", hogy szép vagy stb. És nem függne attól a jó kedved, hogy bókolnak-e neked vagy sem, mert anélkül is elégedett és boldog lennél.
2012. márc. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
66%
Jaj dehogy vagy,amiket felsoroltak,sok lány van így,többek közt én is, meg sok száz az egyetemről, de legalább jó pár a baráti körömből. Jó dolog, ha az ember tetszik valakinek, teljesen normális, szebbé teszi a napot. Könnyebb úgy kilépni a házból, hogy tudod randira mész, mintsem megint nincs itthon tej. Teljesen normális vagy! Jön majd egy férfi,aki minden nap dicsér, és az ő szava eljut az agyadig,mert szeretni fogod, és beéred vele. Ennyi az egész. :)
2012. márc. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Huszonévesen a legtöbb lány ilyen, később is kell a megerősítés, de akkor már kevésbé lesz fontos. Ne izgulj, ha lesz egy párkapcsolatod, ami komoly, nem fogsz így érezni.
2012. márc. 9. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Önbizalomhiány? De nem értem... tisztában vagyok magammal... többnyire. Bár vannak rossz pillanataim, amikor úgy érzem, semmit sem érek, de tudom magamról, hogy miben vagyok jó, miben kevésbé, objektíven látom magamat. És nem azt várom, hogy bókoljanak. Talán inkább az a lényeg, hogy számítsak valakinek, hogy tudjam, hogy gondolnak rám, hogy éreznek valamit, bármit irántam.


De kapcsolatfüggő biztosan nem vagyok, mert egy kapcsolatban meg nem érzem jól magam, én az a szabad típusú vagyok, aki nem szereti nagyon lekötni magát.


Mi az a mániákus depresszió? Volt egy nagyon rossz időszakom, az biztos, de azon túljutottam és igyekszem mindig boldog lenni, még ha néha nem is tudom, hogyan lehetnék az.


16:25 - köszönöm, ez megnyugtató. :) de tényleg nem a bókolásról van szó, nem vagyok hiú, hanem amiatt, amit pár sorral fentebb írtam le.


utolsó: komolyan így lesz?

2012. márc. 9. 16:30
 9/21 zokniszörny ***** válasza:
62%
A mániákus depresszió ez: egyszer fent, egyszer lent, megmagyarázhatatlan dolgok miatt. Írtad, hogy szélsőségesek a hangulatingadozásaid, én ezért gondoltam egyből erre. (Sokaknak vannak enyhe tüneteik, csak kevesen tudják.)
2012. márc. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hajjaj, én 35 éves vagyok, de erről máig nem sikerült leszoknom. Van férjem és nagyon jó a házasságom, de nekem is szükségem van folyton arra, hogy tetszek valakinek :-))) Nem akarok és nem várok semmit az épp kiszemelttől, de mindig kell, hogy legyen valaki aki eped értem Húhh ez milyen vicces ahogy így leírom, még sosem adtam ki. Pedig nem érzem úgy, hogy önbizalomhiányom lenne. Egyszerűen szebb a napom ettől és ezeket az érzéseket mindig be tudom helyettesíteni a negatív gondolatokkal.

Nyugi, nem káros az az egészségre, ellenkezőleg. Ha neked ez kell ahhoz, hogy boldog legyél, akkor ne ellenkezz. A hosszú és egészséges élet titka ha mindig van valami, ami melegséggel tölti el a szíved. Amíg ennek tudatában vagy és nem szivatsz meg senkit, nem vagy fehérmájú, addig lelkiismeret furdalásod sem lehet.

2012. márc. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!