Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy baj ha 2. randin nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy baj ha 2. randin nem mertem megcsókolni a lányt?

Figyelt kérdés

Úgy láttam ő akarja, én meg nagyon izgultam:D

Nem tudom miért izgultam, de nagyon, talán, hogy elrontom, nem lesz jó, és nem fog örülni, ez miatt esetleg vége lehet?:(

2 szer találkoztunk eddig, tehát nem ismerjük még egymást annyira nagyon jól, remélem nem rontottam el az idegeskedésemmel, lányok ti elnéznétek ezt, hogy a pasi nem csókol meg a 2. randin?Ha amúgy tetszik nektek.


2012. márc. 18. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de a harmadikon csókold meg. ;)
2012. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én elnézném neki, de akkor mond neki hogy jól érezted magad vele és kérj tőle egy következő randit nehogy azt higyje hogy nem érdekled :) amugy én randiztam egy pasival és megcsókolt a második randin, nagyon izgultam jó szar is volt.. :DDDD na ott vége szakadt a kapcsolatunknak...
2012. márc. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

2. köszi most még idegesebb leszek következő alkalomkor:D:D

Na igen elrontani sem akarom, főleg, hogy még nem csókolóztam, tudja, hogy érdekel mert tudja milyen izgulós vagyok ilyen szitukban.

2012. márc. 18. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
bocsi de ezt el kellett mondanom :D amugy én se csókolóztam az előtt.. :DD de figyelj ne parázz és menni fog. először max egy szájrapuszi aztán szép fokozatosan haladj :) hajrá :) aztán majd irjál hogy hogy ment
2012. márc. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tudja hogy tetszik neked és lesz 3. randi akkor nem gond.


Ne nyelvessel kezdj, és akkor nem lehet elrontani.

2012. márc. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Abszolút tudja, hogy nincs tapasztalatom, és 2szer találkoztunk már, úgyhogy csak nem ábrándult még ki :D

Tudtok valamit idegesség ellen?Vegyek be nyugtatót? vagy egy feles?

2012. márc. 18. 21:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Ess túl azon amin idegeskedsz és probléma megoldva
2012. márc. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!