Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mi akart lenni? Mire véljem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi akart lenni? Mire véljem?

Figyelt kérdés

A hosszúhétvége alkalmából rendeztem egy kisebb házibulit, amit ugyan nem ilyennek terveztem, de nagyon jó volt.

A lényeg annyi lenne, hogy a szomszéd srácot is áthívtam és amikor kettesben maradtunk, akkor feküdtünk az ágyon és magához húzott, megölelt, simogatott és csókolgatta a homlokom. Közben a fejem a mellkasán feküdt és hallgattam, ahogy a szíve majd' kiugrik a helyéről és zihál. Kicsivel később "poénból" rámfeküdt, mintha misszionárius pózban lennénk és teljesen hozzám simult. A hasamon rendesen éreztem, hogy dobog a szíve, de mintha a gyomrában dobogott volna. Közben persze kapkodta a levegőt.

Bevallom nem közömbös számomra ez a fiú és ezért hívtam át. Arról beszélgettünk egyébként, hogy lehetne közöttünk egy "jó szomszédi viszony", ha értitek...

Tetszett az egész helyzet, de ez a szívdobogás és levegőkapkodás dolog nem tudom, hogy mi akart lenni.

A válaszokat előre is köszönöm!

L/17

(Megjegyezném, hogy még sose voltam fiúval.)


2012. márc. 18. 18:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy egész nap undok volt velem és taszított magától. Ezért is lep meg ez az egész...
2012. márc. 18. 18:19
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szimplán izgult, ez normális, ha még nem volt túl sok lánnyal.
2012. márc. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy másik este is átjött hozzám, akkor csak ketten voltunk és akkor beszélgettünk erről, hogy még nem volt barátnője, de volt már lánnyal.

Végülis megértem, hogy izgult, de ennyire?

2012. márc. 18. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetséges, amikor első pár alkalommal voltam lányal, nekem is dobogott a szívem, elég rendesen:D
2012. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Hát én pl. mikor volt barátnőmmel voltam még együtt és ugyan ezeket műveltük mi is.... hát én is izgultam pedig 3 éve ismertük már egymást meg nem akkor voltunk úgymond először együtt :)
2012. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!