Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátok szeretnénk lenni, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátok szeretnénk lenni, de iszonyúan vonzódunk egymáshoz, mit tegyünk?

Figyelt kérdés

3 hónappal ezelőtt együtt voltunk, de elég rövid és viharos kapcsolatunk volt. Elég csúnya vége lett, nem is beszéltünk 2 hónapig, majd valahogy újra egymás közelébe sodort az élet minket, kikötöttük mindketten, hogy barátságot szeretnénk, olyan igazi, mindent megbeszélős barátságot szeretnénk kialakítani, semmi többet. Mindketten így akarjuk.

De ha egymás közelébe kerülünk, egyszerűen forr a vérünk, imádjuk egymás testét, illatát, kisugárzását, és képtelenek vagyunk megállni, hogy ne az ágyban kössünk ki. Rendkívül sok pluszt ad, nem tudunk betelni egymással, holott egyébként sem neki, sem nekem nem lételemem a szex. Vígan meglennénk nélküle, de annyira vonzódunk egymáshoz fizikailag, mint még soha senkivel.

A véleményünk továbbra sem változott, kapcsolatot nem szeretnénk, de ez így nem barátság.


El lehet ezt az érzést nyomni? Lesz ebből valaha tényleg olyan szex nélküli, igazi barátság?


2012. márc. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
az idő megmutatja :)
2012. márc. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.Ez barátság lesz extrákkal,vagy idővel átalakul valami mássá.
2012. márc. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is a barátság extrákkal volt az első, ami eszembe jutott.

Nem szeretném elveszíteni, mert egyébként jót lehet vele marhulni, állandóan köszörüljük egymáson a nyelvünket, jó a humora, jó barát.

Tartanám magam, felfújom magam, hogy mostmár csak azért is ellenállok, de ha meglátom, tudom, hogy kész, vége, elvesztem...

2012. márc. 16. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebből már nincs visszaút!

Ez ilyen kapcsolat lesz, barátság, lelkitárs, szextársak,---> és újra egymás kezét fogjátok majd az utcán, és szájrapuszival köszöntök majd el egymástól...ééss BUMMM egy pár vagytok!


Egyébként mi tart vissza??

Az hogy elveszíted őt? Azt bármikor lehet bárkit sajnos..lehet 5 év után is szakítani, lehet 10 év után is vállni! De ha nem mész bele akkor ősz hajjal egyik nap a tükörbe nézve rájössz majd h "te jó ég mennyi mindent kihagytam"

2012. márc. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hát igen, ebből valóban nincs visszaút, nyakig benne vagyunk rendesen.

Nem hiszem, hogy szeretnék vele újra úgy együtt lenni, hogy a barátnője vagyok, ő elég csapodár típus, nem hiszem, hogy jót tenne nekünk, ha újra összejönnénk. Bár... ha átgondolom, kb. most is úgy vagyunk, mint egy pár, csak nem mondjuk ki.

Minden nap beszélünk telefonon, vagy sms-t váltunk, vagy ha nem, akkor egész délutántól késő estig a gép előtt lógunk, és levelezgetünk. Heti több alkalommal találkozunk, ott is alszom nála, ha megyek mindig vacsorával vár, tegnap együtt horgásztunk, 1 hete találkozott anyukámmal is....

Hmm... érdekes ezt így átgondolni...

2012. márc. 16. 21:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ugye ugye?? :)

egy pár vagytok ha azt vesszük :)


ha végiggondolod amit írtam és amit válaszoltál....


külső szemmel nézve mindenki azt hinné h a pasid..

2012. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Én mostmár végképp nem tudom hová tenni ezt az egészet. Azóta is jól működik köztünk, minden nap beszélünk telefonon, vagy neten, vagy ír sms-t, mostmár ki is mozdulunk, koncertekre járunk, ahol bárkivel összefuthatunk, ismerősökkel, munkatársakkal.... tegnap pedig egy kis összejövetelen voltunk egy családnál, ahol a családfő az ő jóbarátja tizen akárhány éve éve.

De mielőtt elindultunk hozzájuk, valamiről beszélgettünk, és azt mondta: " De ezen felesleges agyalnod, mert nem vagy a barátnőm. " Aztán 'veszekedtünk' azon, hogy szerinte férfi és nő között nincs barátság, mert az egyik mindig többet akar. És akit ő a barátjának tart, azt nem d.gja meg.

Aztán elmentünk haverjához, ahol ismét úgy viselkedett, mintha a barátnője lennék. Nem én közeledek hozzá úgy, hanem ő hozzám...

Pénteken voltunk egy koncerten, ahonnan kézen fogva jöttünk el, és nem én fogtam meg az ő kezét... Péntek délelőtt óta kb. egyfolytában együtt voltunk. Akárhol vagyunk, akárhová megyünk, ha a közelébe kerülök, mindig megsimogat, hozzámér, ma reggel, ahogy felébredt, és látta, hogy én is ébredezek, átölelt, és simogatta a hajam...

Tényleg teljesen összezavar. De közben én még mindig úgy érzem, tartani tudom magam, nem másztam bele jobban lelkileg, mint szabadna, és nem is akarom faggatni, hogy mi van most, de valahol belül azért mégis foglalkoztat.

2012. ápr. 8. 14:24
 8/9 anonim ***** válasza:
hát az idő,de biztos ti együtt maradtok mint pár,vagy örökre elváltok.
2012. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak sexre kellesz neki, nem veszed eszre? maskepp kedvel meg minden de hosszutavra nem kellesz neki. Ahogy mondani szokas: "szep, szep de azert otthonra nem kene". Szabjal felteteleket: mond meg, hogy tobb sex nincs, ugyhogy ne is probalkozzon, es ha utana ugy veszed eszre hogy eltavolodik tolled akkor azt jelenti h csak sexre kellettel.
2012. ápr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!