Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kerültetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerültetek már olyan cikis helyzetbe, hogy nyilvános helyen (strandon, utcán, próbafülkénél) mások megláttak olyasmit (cici, fenék, punci), amit nem szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Természetes dolog, ha vki egészen váratlanul meglát ugy ahogy nem kéne:P

miért?megtörtént veled?

2009. jún. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Próbafülkében véletlenül arrébb húzódott a függöny...
2009. jún. 12. 14:26
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam olyan volt, hogy lecsúsztam egy hosszú egyenes csúszdán, és a szembeszéltől felcsúszott a bikinifelsőm.:S:S Nagyon ciki volt.:S Főleg mert egy srác szólt, mikor kijöttem a medencéből, hogy fel van csúszva.:D 10-20 ember biztos látta.:D
2009. jún. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Anyuka a kisgyerekkel és az apukával a mellettem levő fülkében próbálgatott. Persze a csemete első dolga volt kirántani a függönyömet... Viszahúztam a függönyt, és nevettem az egészen, apuci pedig nekiállt gyereket üldözni a bolton át - neki cikibb volt szerintem.


Tesi előtt öltöztünk, lányok egymás közt, nem siettünk sehova. A három srác erősen meglepődött, hogy izzadt haverjaik helyett 8 fehérneműs lányt találtak az ajtó túloldalán. Lefújtuk őket női deóval, aztán hangosan úgy köszöntünk nekik napokig, hogy benne legyen a 'kukkoló' vagy 'perverz'.


Simán megeshet ilyesmi, szerintem ezen ne aggódj.

2009. jún. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer a diszkóban lecsúszott a cipzárom és látszott a tangám :S
2009. jún. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszerint melltartó nélkül járok és megesett már, hogy egy nyitottabb pántos topból kibuggyant a mellem, amikor a gyerek fölé hajoltam. Visszaraktam és tovább mentünk. Nincs ebben semmi vészes.
2009. jún. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Kb 14 éves lehettem és nyaralni voltunk. Még nem volt vmi nagy mellem, de azért volt ott valami és az egyik medencében hullámzott a víz, de nagyon (direkt hullámos a medence) aztán az egyik hullám lerántotta a fél mellemről a fürdőruhát és a medencés hapsi sípolt egyet nekem és mutogatta hogy húzzam fel a fürdőruhám. :D
2009. jún. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én sose tudok elmenni úgy strandolni, hogy legalább egyszer ne nézzen körbe a mellem a bikinin kívül :)
2009. jún. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen! Fiatalabb koromban nagyon zavarban voltam, de most ha kicsit lejjeb csúszik a bikinifelső, vagy a pántnélküli top, már nem is izgat, csak megigazítom! Mindenkinek van, mindenki látott már, és bárkivel megeshet :)
2009. jún. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó kettőnek:

Merre szoktatok strandolni? Csak én nem járok ilyen helyekre?

Amúgy honnan veszitek, hogy ez ciki? Ha egy férfi ilyet lát, akkor ez a legutolsó gondolata... inkább arra kell koncentrálnia, hogy a pulzusát visszavigye legalább az élettani határérték közelébe, meg a szeme ki ne essen közben... hogy egyéb balesetekről ne is beszéljek, ami a lány előtt is világossá teszi, hogy mi történt...

2009. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!