Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Kerültetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Kerültetek már olyan cikis helyzetbe, hogy nyilvános helyen (strandon, utcán, próbafülkénél) mások megláttak olyasmit (cici, fenék, punci), amit nem szerettetek volna?

Figyelt kérdés
2009. jún. 12. 14:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Törökországban medencében labdáztam kb 15 évesen holland és orosz fiúkkal és lecsúszott a bikinifelsőm, nem szóltak egy szót se a kis szemetek, csak a partról apukám szólt rám,hogy igazán felhúzhatnám... ciki volt nagyon:S:D
2009. jún. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

A 2m mély medencében úsztam és a pántnélküli bikinifelsőm valahogy lejött rólam(azt hiszem elszakadt). Nem is vettem észre csak miután kimásztam a medencéből, mindenki a melleimet bámulta(75/C), végig kellett mennem a fél strandon, kézzel takargattam magamat.

15/L

2010. ápr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Olyan is volt, hogy a próbafülkében voltam egyszál tangában és egyszer csak betoppant egy kb 5 éves kisfiú. Úgy meglepődtem, hogy azt sem tudtam hol vagyok. Az apja nem győzött elnézés kérni.

2010. ápr. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
64%
rám pont rámnyitottak a wc-ben, amikor épp a hüvelyemet töröltem :S De nem is kopogtak a szemetek, meg semmi...
2010. máj. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:

Nekem volt sok cikis helyzetem.Pl. az lehetett a leg rosszabb amikor Egy strand kinti öltözőjében átöltöztem, meg is volt, tampont is tettem fel,Kicsi volt a fülke,alig fértem el,ha lehajoltam a popsim hozzáért a falához.Amikor mindennel végeztem észrevettem hogy tele van lyukakkal a fala, derékmagasságtól lefelé.Nagyon felbosszantott.Gyors kirohantam,és távolról figyeltem ki jön ki a szomszéd fülkéből.Az én fülkémbe sokan mentek be, egy 10-en éves lány,egy anyuka a lányával stb.már azt hittem nem is üzemel.amikor pár óra múlva kijött egy férfi....


Ha valakit érdekel még sztori akkor írhat..

2010. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
egyszer standon voltunk és egy szlovák fiun ilyen hoszított fürdőruha volt és nem vett alá boxert és amikor mászott kia vízből pont előttünk volt és lehuzódott és a fél popsiját láttuk és utána bármikor talákoztunk vele csak nevettünk egymásra vicces volt (:
2010. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%

Mivanb@zmeg? Fürdőruha alá még boxer? Ezek szerint nem rosszul láttam, amikor azt láttam, hogy a kvázi bokáig érő emeriken baromság alá (bícsgatya) még alsót is vesz a sok hülyegyerek. Vissza az 1910-es évekbe, hát ez kész.


Megőrülnék, ha ennyi textil lenne rajtam a strandon, amikor a strandolásnak az a lényege, hogy minél nagyobb testfelületen érjen a nap, a víz, az okoz örömet. Rémes.


Amúgy is teljesen szürreálisak ezek a mindenféle >>így csúszott le a csecstartóm<<, meg >>úgy kellett takargatnom magam, de égő volt<< történetek nekem, aki be nem teszi a lábát, ha nem muszáj olyan helyre, ahol kőolajból készült fürdőruhában kell vakarózni.


Nudista strandon nem léteznek ezek az idióta problémák.

2012. ápr. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Sajnos történt velem is ilyen :( tavaj 2013-ban voltunk úszni hetente az osztályommal ....úsztunk..... egyszer csak észrevettem h vmi lebeg a mellkasomnál :/ a fürdőruhafelsőm volt az , igaz akk még olyan voltam mint egy deszka de nagyon kínos volt
2014. dec. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Na ez meg a másik: amikor 7 éves lányok melltartót vesznek.

Ott aztán van mit tartani!

Ugyankkor érett férfiaknál, ahol esetleg "B"-s méretek vannak, semmit sem kell takarni.


Akinek meg ez ciki, az gondolkozzon el: a haját takarnia kell?

Pedig egy muszlim fiúnak erre simán feláll, ha meglátja!

2014. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!