Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Németországra jellemző, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Németországra jellemző, hogy jó csajok vannak ott?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 22:38
1 2
 1/12 WhiteLabel ***** válasza:
pont hogy nem jók.
2012. márc. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:

Hát szép nagy darab Brünhildák vannak ott. Ha neked az a szép, akkor igen, jó csajok vannak ott. :-)


Általánosan a germánoknak nagy darab, "tenyeres-talpas" nőik vannak. De persze ez csak általánosságban igaz. Természetesen ott is előfordulnak vékony alkatú lányok, csak kisebb arányban.

2012. márc. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szlovakiaba is jo csajok vannak, es ha nem mesz nagyon bentre, esetleg tudnak is magyarul :D


en ott vesztettem el a szuzessegem, ugy hogy engem szedett fel 2 kva jo csaj ::))

2012. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 WhiteLabel ***** válasza:
Persze hogy jó csajok vannak, mert ott Magyarok élnek, nincs szlovákia, nem is volt sosem, nézzél utána.
2012. márc. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

húú nagyon csúnyák vannak ott, ezért nem is bánnám ha a párommal kiköltöznénk. Persze, nem csak emiatt...

24/N

2012. márc. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Itt nálunk magyarorságon vannak a legszebb lányok.
2012. márc. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Bajorordszagra nem jellemzo, hogy csunya lanyok lennenek.

kepeket limkeljek esetleg a bajor ismeroseimrol, es a bnomrol?


( ja es en is bajor vagyok)



utolso:


Lehet hogy sok magyar szep lany van magyarorszgon, de az biztos, hogy a többseg ribi.

2012. márc. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Magyarorszagon van/vannaknak a:

-legszebb lanyok

-legtobb ribanc

-legtobb ado

-legkevesebb fizetes

-legtobb analfabeta

-legjobb szaloncukor :)

-legszarabb utak

-legszarabb kormanyzas


DE Magyarország én így szeretlek, és nem tagadom hogy magyar vagyok, és szeretek magyar lenni.

2012. márc. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Ez nem teljesen igaz,hogy csak csunyak vannak idekinn.. Ket eve elek idekinnt azt be kell vallani hogy a nemetek sok esetben azok viszont a külföldiek szäma tenyleg nagyon megnövekedett... Van a közelben is egy väros 600.000 lakoval ebböl csak 80.000 török.. Persze ez nem azt jelenti hogy csadoros csajokat kell ujjazgatnod,hanem azt hogy nagyon sok felver csaj van meg alapjäratom sok a jo nö :D
2012. márc. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

03-19 14:43 !!!

Linket linket....

:-)

Melyik városban laksz?

2012. ápr. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!