Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Amikor ránéztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Amikor ránéztek valakire milyen mértékben jellemző rátok a ruházat/küllem árértékének taksálása?

Figyelt kérdés

Nemrégiben olvastam egy kérdést, ahol az öltözék összköltsége/összértéke és az ismerkedési esélyek összefüggését firtatta valaki. Bevallom őszintén, nekem is megfogalmazódott már a fejemben ennek a kérdéskörnek egy alternatív változata. A másik kérdés apropóján tehát fel is teszem a sajátomét:


Lányok/nők!... Amikor ránéztek valakire milyen mértékben jellemző rátok a ruházat/küllem árértékének taksálása? Egy adott ember ruházkodásának értékét képesek vagytok darabonként felbecsülni? Vagy úgy általában az összhatás alapján belövitek-e az illetőt egy árszínvonalra? Mennyire fontos ez nektek, ill. mennyire jellemző rátok? Egyáltalán van-e olyan mértékű ismeretetek az általános bolti választék témakörében, hogy ezt megtehessétek?


24F


2011. dec. 3. 11:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok otthon a márkákba úgyhogy nem tudom ránézésre megállapítani menyibe került a ruha. Az összkép viszont fontos. A ruha legyen tiszta, vasalt, alkalomhoz illő. Ami szerintem baj, hogy a legtöbb férfi nem tudja mi áll jól neki. Ezen sokat lehet bukni.
2011. dec. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát nálam abszolút nem számít, sosem ezt néztem. a volt barátom nem öltözött olyan húde extrán, sőt átlagosan. farmer, kapucnis pulcsi. mégis szeretem..
2011. dec. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
engem nem érdekel, ugyanúgy be tudok indulni egy jóképű munkásgatyás pasitól mint egy öltönyöstől :-)
2011. dec. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!