Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavar titeket ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar titeket ha valaki szókimondó?

Figyelt kérdés
Tegyünk félre mindenféle, szélsőséges tulajdonságot. :)
2012. márc. 19. 16:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretem az egyenes, őszinte embereket, de csak akkor, ha tényleg ki tudják fejteni, hogy miért látják úgy az adott dolgot, ahogy.
2012. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, amikor zavar. Páran azt hiszik bármit bármikor az ember szemében vághatnak. Tévednek, a tapintat mindig elsőrendű kéne, hogy legyen.
2012. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
akkor mégis csak ...
2012. márc. 19. 16:19
 4/7 anonim ***** válasza:

attól függ milyen szinten.

ha osztja az észt anélkül,hogy erre kértem volna,esetleg még a jó tanácsaival is ellát,akkor közölni fogom vele,hogy nem kértem tanácsot se semmit.

az ilyenek meg egyébként is nevetség tárgyai szoktak lenni.

ha manipulatívan szókimondó,akkor viszont abból csak előnye lesz,de ehhez meg ész is kellene.

2012. márc. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az itt hozzászólókat nagyon..
2012. márc. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Engem csak 1bizonyos szinten tud zavarni. De szeretem is egyben. Útálom az olyan embereket,akik nem mernek valamit megmondani,nehogy a másik haragudjon,vagy valami olyat mondjanak,ami miatt valaki elitélheti őket.


17/F

2012. márc. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tud zavarni... Inkább örülök is neki, hogy valaki elmondja a véleményét!!!
2012. márc. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!