Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nem tudok hüvelyi úton eljutni az orgazmusig?

Figyelt kérdés
soha sem volt még hüvelyi orgazmusom, csak ha a csiklómmal játszanak.. csak úgy :S
2012. márc. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:

nem engeded el magad

a pasid béna

a pasid nem birja olyan sokáig


számtalan oka lehet!!!

2012. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudok hüvelyi úton eljutni az orgazmusig, nem is tudom, miért.

20/F

2012. márc. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egy kéréds tudom, hogy nem lehetne de akinek annyi tapasztalata van valamihez mint döglött sündisznonak a rendszergazdasághoz akkor mért válaszol?? A "hüvelyi orgazmus"-t megkell tanulni és nehéz nem a pasid béna sec és linkelek egy oldalt.
2012. márc. 22. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Érdemes elolvasni bár nekem szerencsém van mert én barátnöm magátol képes és körübelül minden 40. orgazmusa nem hüvelyi na de m1 olvasd ezt el !!

2012. márc. 22. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt még soha hüvelyi orgazmusom. Ha nem állítanák sokan, hogy nekik van, akkor el sem hinném, hogy létezik egyáltalán, mert rengeteg nő panaszkodik arra, hogy nincs neki. Én remélem, hogy létezik és egyszer én is megtanulom majd, csak eddig még nem jöttem rá a technikára, vagy nem találtam hozzá megfelelő partnert. Szerintem a partner is fontos, persze nem arról beszélek, hogy béna, vagy nem béna a pasi, hanem arról, hogy törődik-e veled, szeret-e téged és bíztok-e egymásban.

Egyébként hány éves vagy?

Nálam az a baj, hogy általában még fáj is a behatolás, peig fel vagyok izgulva, nedves vagyok és nincs semmi betegségem. Így nyilván nem lesz orgazmusom. Néha összejön, hogy nem fáj, de orgazmusig akkor sem jutok el.

21/L

2012. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

18 leszek hamarosan, tudom nem vagyok túl öreg, elég tapasztalan is vagyok, de azért nem annyira.

és tudom miket élhetsz át :/


ja és üzenem neked aki így hülyéskedik, hogy agyi szinted padlón lehet..

2012. márc. 24. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
én azt hallottam hogy az egyik oka az lehet hogy a nő nagyon rá kapot a csikló orgazmusra és ezért nincs vaginálisan szerintem hanyagolni kel a csikló izgatását elkelene lazulnod és felfedezni magad másképp is
2014. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!