Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről a videóról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről a videóról? http://www.youtube.com/watch?v=oegRJ66SLy4


(Aki esetleg látta a filmet, annak mi a véleménye a filmről?)


17/L


2012. márc. 20. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
buksz az idősebb pasikra?:))
2012. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
mire szeretnél választ kapni? hogy mi a vélemény a Lolita című filmről, szereplőiről, vagy a kiskorúak felé érzett érzelmekről, a ped ofiliáról?
2012. márc. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

kiegészítve azzal, hogy a lolita kicsit a Viszonzott érzelemkről szól, tehát ha beleegyezési korhatár fölött történne, akkor minden rendben volna...

ha a történetre vagy kíváncsi, akkor bár az elején viszonzott a "szerelem" de később kiderül, hogy fellángolás volt, tiniszerelem. aminek az elmúltával már terhessé válik az idősebb férfi vonzalma

2012. márc. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jajj én láttam. Nekem tetszett de voltak perverzebb jelenetek is... Amm egy kicsit erotikus.
2012. márc. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

A kérdésem arra irányulna, hogy aki látta a filmet, annak mi a véleménye róla és a szereplőiről, de azoknak a véleménye is érdekelne, akik a könyvet olvastát. Akik pedig eddig nem ismerték, azoknak a videóval kapcsolatos gondolatai érdekelnének! (Én olvastam is és filmben is láttam.)

Előre is köszönöm!:)

2012. márc. 20. 19:22
 6/11 anonim ***** válasza:
48%

Abszolút undorítónak találom, hogy ilyen fiatal lány egy apja, vagy még idősebb korú pasit talál vonzónak, igazából nem is szerelmet hanem kötődést, hálát, szeretetet érez iránta, és ez fordul át fogjuk rá, hogy szerelemmé...

Beteges... ekkora korkülönbség...A faszival sincs minden rendben az tuti, hogy nem érzi szarul magát, amiért egy kislány tologat???


Asszem megyek hányni...


22/F

2012. márc. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
ezt honnan tudom letölteni valaki segítene?:)
2012. márc. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
*****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. márc. 20. 22:01
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
köszöönöm, ezt én is megtaláltam, de nem engedi megnézni...:(
2012. márc. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal csaj, idősebb pasi. Elég szokványos. Mind az életben, mind filmben.

Másik alapmű A szerető, Jane March-al.

http://www.youtube.com/watch?v=J0pHegGJwhE

De amúgy rengeteg ilyen van.

2012. márc. 22. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!