Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a videóról? Szerintetek is ez az "igaz szerelem"?

Figyelt kérdés
Amikor először megnéztem, azt hittem, hogy a kommentárokban majd mindenki cinkelni fogja, de egyáltalán nem! Csak szerintem tökre túljátszott az egész? Annyira látszik, hogy csak a kamera miatt csinálják. Másrészt, kit érdekel, hogy mit csinálnak ők otthon kettesben? Minek kell ilyen videókat feltenni youtubera? Az meg, hogy ez az igaz szerelem, nagy hülyeség, minden 16 éves ezt csinálja a párjával, aztán egy hónap múlva kb vége is a szerelemnek. Nektek is tetszik ez a videó, csak nekem nem?
2011. dec. 23. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Milyen videóról van szó?
2011. dec. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kicsi szívem először mond milyen videóról van szó.
2011. dec. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

jaj, tényleg, bocsi xd

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=9LTJo..

elfelejtettem linkelni:D

2011. dec. 23. 11:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. :) különben én magamtól ilyeneket meg sem nézek, és ezt tanácsolom neked is :)
2011. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát öszintén ez szerintem undorító.Semmi romantikus nincs benne mint az ovodások.Tehát persze a szerelmesekbe benne van az a kis huncutság ami a gyerekekben de ez már szerintem sok és undorító :) nekem ez a véleményem róla nekem nem tetszet se nem volt aranyos se nem romantikus csak volt :) semmi gyenkédség nem volt benne
2011. dec. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ne igaz szerelem,csak jól elvannak és ennyi...
2011. dec. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Minek kell ilyen videókat feltenni youtubera?"

Miért nézed ha nem tetszik, basszus? Egy ép ember önszántából nem néz videókat a másik (eljátszott) magánéletéről. Persze hogy túljátsszák, mert nem kandikamera... Egyébként meg nézz kicsit lejjebb, 4E embernek tetszett. (Sem elfogult nem vagyok, sem nem tetszett. Lehet lepontozni.)

2011. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
én is csak azért néztem meg, mert már facebookon is kedvelgette egy csomó ismerősöm, olyanok is, akiket amúgy jófejnek tartok, mondom, megnézem már, biztos nem lehet rossz... de hát nem hittem el, hogy van olyan, aki ezt jónak tartja...
2011. dec. 23. 11:33
 9/13 anonim ***** válasza:
Okádék. Csak a buta ökrök néznek ilyeneket, már ne is haragudj!
2011. dec. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
mert honnan tudjam, hogy sz.r, amikor még meg se néztem?? te minden videón látod előre, hogy nem fog tetszeni, ezért bele se nézel? -.-
2011. dec. 23. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!