Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Taborba megyek, hogy csinaljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Taborba megyek, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Nyaron taborba fogok menni jopar haverommal es jopar csajal, es tetszik is egy ket csajszi.

Azt akarom megtudni hogy az nape melyik szakaszaban es hogy hivjak el egy csajt hogy kettesbe dumaljunk egy kicsit?

Van 1 otletem pl: mikor latszik a hold akk valameik fa allat ulve sztem jol el lehetn e dumcsizni es ez meg romantikus is...de varok mas otleteket..! koszi


2009. jún. 12. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez nagyon romantikus :)

mindenképpen alkonyatkor, estefelé próbálj vele beszélgetni. Vagy nézzétek meg a naplementét. Az is nagyon szép.

2009. jún. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
vagy, ha esetleg korán kelő típus, reggel is beszélgethettek, esetleg kimehettek napfelkeltét nézni,az még különleges is. :) Készíthetsz neki reggelre egy kapucsínót, és ébresztheted azzal... :)
2009. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én eddigi rekorder csajozós szövegem: "Menjünk ki a partra csillagokat nézni, én hozom a polifómot."
2009. jún. 13. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

nagyon egyszerű: délután vagy este hívd el sétálni és beszélgess vele. Fogd meg neki a kezét, ez még egyáltalán nem tolakodás, de jelzi, hogy nem vagy nyámnyila, aki hozzá se mer érni. Bókolj neki, de ne valami átlátszó sablon szöveggel, hanem őszintén, hihetően.

Nekem az a tapasztalatom, hogy ha bejövök egy csajnak, akkor semmiféle trükközésre, csajozási fogásokra nincs szükség, minden megy magától. Míg ha nem jövök be, akkor óriási energiát belefektetve az udvarlásba se fog semmi történni.

2009. jún. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha koránkelő az jó szerintem mert még mindenki alszik a táborba ti mege gyütt sétálgatok...:D de vizsont a szabadpihenőbe is jo amikor mindenki a szobájéba van... te elhivod egy kicsit... vagy mondjuk este iylen közös programok után... de ne fogd meg a kezét megs emmit ne csinálj csak bókolj és hívd el sétálni az első sétálnál majd észrevezsed h bejösz-e neki meg h akar-e még sétálni ha igen majd a második sétánál lehetsz nyomulósabb ;)
2010. máj. 28. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!