Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen nagyon sok lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nagyon sok lány, hogy pl van egy jo posztolas a facebookon, és aláírják ezek a lanyok, hogy ez a képen szereplő lány mekkora egy ribi?

Figyelt kérdés
Aztan fel megyek ezeknek a lányoknak az adatlapjara és kiderül majdnem mindrol, hogy ugyanolyanmtukorelott egy szál bugyiban pozolos lányka akinek minden ket hétben mas pasija van, mert ket hetente mas pasi van az adatlapjan berakva mint pár.
2012. márc. 21. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok ilyen, szóval csak kívülállóként tudok nyilatkozni, szerintem rühellik a konkurenciát...
2012. márc. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs jobb időtöltésed, mint a facebookon lógni és azt nézegetni, hogy ki mit rak ki magáról?! Inkább csinálj valami értelmeset és pl. találkozz a barátaiddal.
2012. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim, mind külföldön vannak, inkább csak haverok vannak, velük meg neten beszélek.
2012. márc. 21. 15:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak egy példát mondtam! -_- Akkor csinálj mást, csak ne a xar facebook előtt ülj.
2012. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Konkurenciaharc; képmutatás.
2012. márc. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!