Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18+ Fiúk! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18+ Fiúk! Mi a véleményetek a 16-17 éves csajokról? (lent)

Figyelt kérdés

Nem rólam van szó, ezt most leszögezem, más korcsoportot erősítek:-)


Elsőnek a külseje fogott meg, vagy a személyisége?Az elején még tartózkodtatok tőle, hogy ilyen fiatal (szex terén is), vagy volt akit nem zavart?


ÉS akit zavart, később mégis összejött vele, hogy alakult a csajszival? :-)


2012. márc. 21. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:

A 16-17 évesek már túl idősek.

23 F

2012. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt 1 17 éves, akivel járni keztünk (én 23 voltam), de ő mondta, hogy ő ehhez túl fiatal. 24 évesen is volt egy csaj akinek feldobtam a labdát (akkor még nem tudtam h ilyen fiatal) és ő is ezt mondta. Nem erőltetem a dolgot.
2012. márc. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
túl idősek?? :-D Azt hogy? :-D
2012. márc. 21. 15:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát már mindegyik túl idős, már 13 évesen úgy fent hordják az orrukat, mintha a seggükből rántották volna ki a pasikat.

23 F

2012. márc. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Diavolino44 ***** válasza:
26 vagyok, szerintem nem ertenenk meg igazan egymast. Teljesen masok a mostani 16-17 evesek. Nem ugyanazok a problemaink, latasmodunk stb
2012. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!