Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarok így élni tovább,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok így élni tovább, de nem tudom elfelejteni, mit tegyek? Valami tipp, tanács, hogy felejtsem el?

Figyelt kérdés

2éve belezúgtam a srácba,de nem jöttünk össze,aztán sikerült elfelejtenem,sőt meg is utáltam,mert amit tett az rohadt nagy szemétség volt tőle...Hazudott nekem+az egyik legjobb barátnőmre fogta a dolgot és ez nagyon kiakasztott...na de persze egy iskolába jártunk,és elkerülhetetlen volt hogy ne lássam..Nem figyeltem rá.Viszont egy ideje már nem haragszom rá,nem vagyok szerelmes belé,csak helyesnek tartom.Nem tudom mit tegyek,nem akarok megint belezúgni,elfelejteni meg nem tudom.:S Bíztam benne,hogy továbbtanulás és majd más suliba járunk,de nemrég tudtam meg,hogy még 4évig egy suliba járunk:(((( nem tudom mit csináljak,igaz lesznek más srácok is az új suliba,de addig amíg nem találok rá a szerelemre nagyon nehéz lesz,hogy sokszor látjuk egymást...

Már mondták azt,hogy beszéljek vele,hátha megtetszettem neki,mert azalatt a 2 év alatt elég sokat változtam,kívül-belül:) De én képtelen lennék egy olyan sráccal járni,aki előtte hazudott,ráadásul ezzel a hazugsággal az egyik legjobb barátnőmet mocskolta be.Arról nem beszélve,hogy közben összetörte a szívemet...:\\\'(

Remélem meg tudtok érteni,és adtok valami hasznos tanácsot!

Előre is köszönöm!

14/L


2009. jún. 13. 10:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős szar helyzet...az a fiú nem érdemel meg téged...ráadásul hazudik...aki 1x hazudik arra az a sors vár, hogy sorba jönnek majd a hazugságai...olyan mint a drog..ha egyszer belövöd magad nincsen megállás a halálig..

azt tanácsolom neked, hogy amennyire csak tudod kerüld el... de ténleg...a világon sok helyes, rendes pasi van... azokat keressed föl...és ha nem vagy belé szerelmes addig minden rendben van:)

sok sikert:)

2009. jún. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még, 14 éves, előtted az élet! :)


Új suliba kerülsz, más közeg, elhiheted Nekem, hogy nem is fogsz majd arra a srácra gondolni! Lesznek ott jobb, és értelmesebbek is, mint amilyen ő volt!

Egyszerűbb lesz elfelejteni, mint gondolnád! Ha nyitott szemmel jársz a világban, hidd el, észre fogod venni azt az embert akinek majd tetszeni fogsz! De ne gondolkodj egyáltalán azon a srácon, aki miatt most ki vagy...

Ha meg hazudott, plusz a barátnődet is bemocskolta előtted, akkor kerüld el nagy ívben, mert ő másban is hazudni fog!

Szal, fel a fejjel és előre, hidd el szép lesz, ha elfelejted magadtól! Erre igazából tanácsot nem lehet adni, de eltudod felejteni magadtól is!

2009. jún. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy ilyen megértőek vagytok:)

A szerencsém az lesz,hogy legalább nem egy osztályba fogunk járni:D

2009. jún. 13. 10:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálj meg belezúgni másba. Csak ő legyen egy rendes srác;)
2014. okt. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsot, kedves utolsó, azóta már sikerült. Épp 7 hónapja élek boldog párkapcsolatban! :) Bár az igaz, eltelt néhány év a kérdésem kiírása óta.
2014. okt. 20. 20:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát igen... Nos gratulálok!
2014. okt. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!