Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólna a barátom ha írnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólna a barátom ha írnék neki szerelmes levelet? : ) csaaak úgy meglepinek hogy örüljön. Vagy már kiment a divatból és túl ciki lenne? ésőőő amúgy ő 20éves szóval még gondolkodom rajt: D

Figyelt kérdés
JA és én vagyok az első barátnője:)
2009. jún. 13. 21:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem örülne neki, egy próbát megér :)
2009. jún. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha az első barátnője vagy, akkor meg pláne. :) Nem fog máshoz hasonlítgatni. :) Esetleg ő is neked az első barátod? :) Mert az úgy még romantikusabb. :)
2009. jún. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

nekem 2. de az elsővel csak 2randi volt rövid vallás miatt..

szóval most lesz végre az IGAZI :D

2009. jún. 13. 21:46
 4/13 anonim ***** válasza:

rövid vallás miatt? :O

ÉS mennyi ideje vagytok együtt az IGAZI-val? :)

2009. jún. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Naná hogy írj... igaz divatja múlt...izé ez butaság. Tök jó a sok email, meg sms is, de azt az izgalmat amikor újra meg újra elolvasom szerelmem kézzel írott levelét...na az a komoly dolog. Nem is muszály neki postán feladni, csempézd be egy könyvbe amit tuti elolvas, vagy titokban felejtsd nála a ruhái között vagy ilyesmi, egy kis romatikus "csacsiság" mindíg szép emlék.

Én volt, hogy mielőtt elment a kedvesem a ruhái közé csempésztem szerelemes üziket, volt meglepi amikor megtalálta otthon...

28/F

2009. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

rövid randi volt:D

ő az IGAZIVAL ?:D

6napja:)))

2009. jún. 13. 21:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyre jobban érdekel. :) a te vallásod,vagy az ő vallása miatt?

Egyébként 1 randi még nem randi... legalábbis én megtanultam ezt, soha nem ragadtattam el magam első randi után, főleg, hogy sokszor nem követte 2. Szóval szerintem azt nem igazán lehet még kapcsolatnak nevezni, ahol csak 2szer találkoztak...

Viszont 6 nap... lehet, hogy kicsit megijedne tőle, ha már rögtön szerelmes levéllel "bombáznád", nem?

Vagy te nem lepődnél meg, ha ennyi idő után már ő állna elő ilyennel?

2009. jún. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nem az én vallásom miatt..a fiú volt nazarénus...azért ésés randi volt mert volt csók és attól már randi nem??:)

ésés nem most akarom bombázni egybőőőől:D csak egy ötlet volt és itt tanácsot kérek:)

2009. jún. 13. 22:04
 9/13 anonim ***** válasza:
Kapásból ne ronts rá vele szerintem, még lehet, hogy ennyire nem puhult meg. de viszont, ha most megírod és később, esetleg egy év múlva odaadod az még sokkal édesebb és addigra már befogadóvá is válik az tuti:)
2009. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

igen igen igen, írd meg most, és csak később add oda, még mosolyoghattok is rajta, hogy az idő alatt mennyi minden változott... :)

amúgy a "nem randit"-t arra értettem, h egy randiból még egyáltalán nem biztos, h lesz kapcsolat, akár volt csók, akár nem.

De 2 randi sem nevezhető olyan nagy kapcsolatnak... egyiken összejönnek, másikon szakítanak? :)

2009. jún. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!