Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőknek mi bajuk van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk van a nyilvános helyen történő ismerkedéssel, nem hülyeség ez tőlük?

Figyelt kérdés

Már többször is olvastam, hogy több nő még csak esélyt sem ad annak, aki nyilvános helyen, pl. bevásárlóközpont, plaza, pályaudvar, stb... próbál meg közeledni hozzá. Eddig értem, csakhogy máskor pont azért cseszegetik a srácokat, hogy miért nem mernek kezdeményezni. Nos, ha ilyen a hozzáállásuk, akkor lenne egyáltalán értelme.

Sokan jönnek azzal, hogy egyrészt nem illik, másrészt veszélyes, harmadrészt baráti társaságon keresztül kell. Nos, amit illik v agy nem illik, azt mindig mi emberek határozzuk meg és nem mások, ha valaki tartja magát valakinek, nem egy másoktól függő bábnak.Azonkívül sok ember nem képes előhúzni a zsebéből egy komplett baráti társaságot, azon belül is olyat, ahol van hozzá illő másik ember. Egyébként is, ma Magyarországon másfél millió embernek nincs barátja, szóval már alapból hülyeség ilyet felvetni is. egyébként sem jelent a baráti társaság semmit, nem egy olyan házasságról tudok, ahol most megy a válás, mert az együttélés alatt derült ki, hogy elviselhetetlen alak az illető férfi/nő.

Harmadrészt és ez a legfontosabb:

Szerintem pont, hogy a létező legbiztonságosabb így ismerkedni. Most őszintén: fényes nappal van, jól látni az illetőt teljes valójában. Körös-körül emberek vannak, akár több százan is. Sok hely be is van kamerázva, azonkívül gyakran elsétál több biztonsági őr/rendőr is a környéken.Aki ilyen körülmények között is attól tart, hogy bántódás éri, az szerintem paranoiás.

Ezzel szemben sokan, akik ilyentől elzárkóznak, éjjel egy sötét, félhomályos diszkóban gátlás nélkül kerülnek közeli kapcsolatba akár egy sötét, titokzatos fickóval, olyankor már nem ilyen "elővigyázatosak", pedig messze veszélyesebb helyen vannak, mint az előbbi esetben.

Egyébként személyes véleményem az, hogy amennyiben valaki ártani akar egy lánynak/nőnek, az olyankor támadja meg, amikor a legvédtelenebb. Mondjuk egy átbulizott éjszaka után, amikor kimerülten, beszűkült tudattal baktat hazafelé és senki nincs a közelben.

Ezzel az egésszel az volt a célom, hogy rávilágítsak, mekkora marhaság ez a gondolkodásmód.



2012. márc. 23. 21:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ez most egy olyan kérdés, ahol egyet kell hogy értsünk veled?
2012. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

te ittál vagy mi?


amúgy azért nem ismerkednek utcán mert a, vagy sietnek , vagy b, az a pasi olyan akivel nekik utcán ismerkedni kib@szott ciki..

2012. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Vagy párjuk van és mivel nem adtak feléd jelzést, így nem is kérnek belőled.
2012. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Bevásárlóközpont, pláza, pályaudvar egyenlő éppen dolgom van, és általában sietek. A nyuszismamuszom se kívánja, hogy odajöjjön valaki jópofizni.
2012. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék nyílvános helyen ismerkedni.Ahányszor csak kiteszem a lábam a lakásból azért csinosítom ki magam és indulok tiptop,hátha az lesz az az alkalom,mikor végre valakivel megismerkedek.
2012. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálnod az effajta ismerkedést és ha bejön nyert ügyed van. de azért vegyél figyelembe néhány dologot:


Leszólítod az utcán, plázában, pályaudvaron stb-n a célszemélyt.

1. Lehet hogy már foglalt

2. lehet a saját neméhez vonzódik

3. lehet azt hiszi csak egy jókedélyű ember vagy, aki barátkozni akar vele

4. lehet egy baltás gyilkos vagy, aki zaklatni akarja őt

5. lehet, annyira félénk és bizalmatlan, hogy inkább hátrál

6. lehet hogy bunkó, és a pofádba röhög

7. lehet full normális vagy és még be is jössz neki


Még sorolhatnám éjfélig... de lényeg nyilvános helyen nagyobb az égés, ha felsülsz.

Viszont bátrabb és egyenesebb dolog, ha így próbálkozol.:)

2012. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

én többnyire futok az utcán valahova, vagy suliból vagy máshonnan vagyok késésben.

utálom ha ilyenkor még traktál, megállít valaki, utánamfüttyög - elég idiótán ismerkednek az utcán, és hát elég furák is.

viszont egy kellemes kávézóban, az egyetemen, tánccentrumban szívesen ismerkedek.

azok is nyilvános helyek mégis meghittebbek, nem sietek sehová, ha nem órán vagyok akkor többnyire nyugodt vagok, szórakozni megyek oda = jobb a hangulatom, nyitott vagyok.

de amikor mellettem tolakodnak a buszon, vagy a postán isdegeskedek hogy időben odaérjek valami programra, hát ne szórakozzon ott még mellettem valami idióta. -.-

2012. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

4-es

Valóban nagyon siethet az, aki képes akár órákat eltölteni ilyen helyen. :)

2012. márc. 23. 21:45
 9/23 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez most irónia volt vagy komoly?

2012. márc. 23. 21:46
 10/23 anonim ***** válasza:
4.-es vagyok, csak példa volt, és ki mondta, hogy órákat vagyok ott? :D
2012. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!