Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akarom korlátozni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarom korlátozni a szabadságát, de hogyan fogadjam el hogy elkezd gyúrni? Félek hogy más nőknek akar tetszeni!

Figyelt kérdés
Már veszekedtünk is emiatt mert én nem akarom hogy gyúrjon mert félek hogy más nőnek akar ezáltal tetszeni, félek hogy elfogom veszíteni a barátomat!! Mit tegyek?? Hogyan ne hisztizzek ezért a dologért, nem akarom sem magamat sem a kapcsolatomat tönkretenni. Hogyan vegyem a témát lazábban?? segítsetek nekem
2012. márc. 21. 21:20
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

úristen!


téged sem az eszed miatt fognak feleségül venni!


nem kell félni gyúrni jár megjött az esze h kinézzen valahogy nem lehet elhinni h saját magának is akar tetszeni és nem csak a nők miatt, és érted!!!

2012. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Magának és neked akar tetszeni. Mi is épp együtt fogyózunk a párommal, mert felszedtünk egy keveset és nem egymásnak hanem önmagunknak kezdtünk nem tetszeni.

Ha ő attól érzi jól magát h gyúr, hát istenem. Örülj neki h tetszeni akar

2012. márc. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, de félek, nem is akarom hogy itt cseszegessetek, mert tudom én is hogy mi a helyén való!! Én csak azt szeretném hogy hogyan szabaduljak meg a félelemtől...
2012. márc. 21. 21:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor elmegy te szépen lefoglalod magad és nem azon agyalsz h most mi van. Amúgy meg BIZALOM. Csak erre van szükséged
2012. márc. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Én pl. azért járok gyúrni már jó ideje mert nem volt megfelelő számomra a testem.... nem amiatt kezdtem el járni h tetszek a csajoknak... inkább magamnak ... h tükörbe tudjak nézni... és ne csak egy vékony kis kukesz testet lássak .. szóóval ne izgulj, neked és magának akar tetszeni ;)
2012. márc. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hadd gyúrjon csak, gondolod egyik napról a másikra izomállattá fog változni? Az ilyesmi amúgy is minimum 1-2 év megfeszített munka és rengeteg pénz.


Annyi idő alatt, ameddig a gyúrás eredménye meglátszik, inkább azért hagyna el, mert féltékenykedsz.

Hihetetlen, milyen piszlicsáré dologból akarsz problémát csinálni.

2012. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Tipikus csaj vagy. Mindenben baromságokat látsz és beképzelsz dolgokat.
2012. márc. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen föleg a lentről 3. fiúnak, és a többieknek is persze! Szeretem a párom és nekem úgy tetszik ahogy van ráadásul imádom a mackós kis pocakját... :) na meg félek hogy el hagy másért aki szebb aki jobb.De elfogadom!
2012. márc. 21. 22:51
 9/10 anonim ***** válasza:
és te miért nem mensz vele?
2012. márc. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Én is fgok menni, de nem vele, mert ugye én nem bírom róla leemelni a súlyt, elvileg! :(
2012. márc. 23. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!