Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: szeretitek ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: szeretitek ha egy 22-éves srác motocrossozik hobbi szinten, szexisnek tartjátok?

Figyelt kérdés
2012. márc. 23. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
én igen, csak ha a pasim lenne, nagyon félteném, h baja lesz és nem örülnék neki hosszú távon.:S
2012. márc. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mitől lenne szexis? :D
2012. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szomszéd srác ma egész nap mást sem csinált mint motorozott!

Nekem inkább idegesítő volt hallgatnom,hogyan bőgeti a mociját.Szexis is csak akkor lett volna ha egy szál semmiben csinálja mindezt!

Amúgy meg sztem a motorozás nem szexi,hanem izgalmas...

2012. márc. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2012. márc. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jah...

Ilyenkor szexis mi?

Hm...

Mikor én írtam a rallyról akkor bezzeg nagyképű gyilkos voltam.

Aztán nehogy fájdalomcsillapító függő legyél!


Egyébként vannak ilyen csajok, de ne itt keresd. Itt csak centi vakolat, stb megy.

Persze vannak itt értelmes normális lányok is, de nagyon kevesen...

2012. márc. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
igen:)
2012. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahhaa. a motoros pasik amugy is jobban felkeltik az érdeklődésünket.
2012. márc. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
és most azért kezdesz el motorozni hogy "szexis" legyél?? :D remélem nem :D ne azért csináld hogy valakinek tettszél hanem azért hogy élvezd ;)
2012. szept. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!