Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy full szociális fóbiás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy full szociális fóbiás, szorongós, depressziós srác, aki minden anti depresszánsra érzékeny és kommunikálni is nehezen tud, hogyan próbáljon meg barátnőt keresni? (6 éve ostromolnak a betegségeim) 19 és fél éves vok

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 17:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Talán próbálj ki valami alkoholos témát, először csak enyhébbet. Bort vagy hasonlót. Az lehet, hogy segítene feloldódni.
2012. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom.. Nem akarok az alkoholba menekülni...
2012. márc. 21. 17:21
 3/20 anonim ***** válasza:
Nem menekülni kell bele, csak egy kicsit inni, hát ha az segít. Komolyan mondom, az oldja a feszültséget.
2012. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
20%

Te ezek mellett komolyan barátnőt akarsz? Előbb magad tedd rendbe, mert így nem fogsz tudni kapcsolatot kivitelezni, sőt, delikvenst se nagyon találsz.

(Tudom, mondani könnyű, de sajnos muszáj)

2012. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
58%
az utolsónak igaza van. így nem fogsz normális barátnőt találni, max olyat, aki olyan, mint te, de az meg nem lesz normális kapcsolat, egymás lehúzásából és kiszipolyozásából fog állni. tudom, tapasztalat.
2012. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom magam rendbe tenni, már próbáltam pár ezerszer.. Orvosi segítséget is kértem... De a gyógyszerekre érzékeny vagyok... Pszihoterépa meg sz*rt se ér... Akkor így fogok meghalni? Csajok nélkül? tuti nem fogom bírni max 2 évnél tovább
2012. márc. 21. 17:36
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
ki lehet lábalni egyedül a depresszióból... csak akarat kell hozzá. ez is tapasztalat.
2012. márc. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
abból lehet.. de jóval többről van itt szó mint puszta depresszió...
2012. márc. 21. 17:38
 9/20 anonim ***** válasza:
46%
És gondolod egy barátnő ki tud belőle segíteni?
2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Amennyiben hajlandó vagy rá válaszolni ,hogy miért van szociális fóbiád (amiből jön a depresszió előbb utóbb ,mert egyedül vagy) akkor esetleg tudok néhány dolgot mondani erről. A külsőd miatt? Vagy sokat szopattak kiskorodba? Vagy esetleg anyád túlságosan szigorúan nevelt? Csak mert ilyenek miatt is szokott kialakulni. Benne vagyok azért a témában ,hátha tudok valamennyit segíteni.
2012. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!