Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik igazi erotikus takarít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik igazi erotikus takarítás szolgáltatás?

Figyelt kérdés

Rengeteg cikk van a neten arról, hogy csinos lányok vállalnak erotikus takarítást, de hiába kerestem, nem találtam olyat, aki tényleg ezzel foglalkozna. Ha van is ilyen hirdetés, az vagy kamu, vagy hamar kiderül, hogy valójában prosti az illető. A két, nevében ezzel foglalkozó honlap (sz...takaritas.hu és e...takaritas.hu; nem akarom reklámozni egyiket sem, ezért nem írom ki a nevüket) közül az egyik megszűnt, a másik örömlányokat közvetít.


Tud valaki olyanról, aki tényleg vállal erotikus takarítást, és tényleg csak azt vállalja?



2012. márc. 24. 16:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kín az az erotikus takarítás?:D Faroktörölgetés, polírozás, "porszívózás", stb...?:D

Én egyébként nem tudok erotikus takarítónőről.

2012. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Takarítás kevés ruhában: fehérneműben vagy bugyiban (esetleg nélküle).
2012. márc. 24. 16:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy lenne ilyen. Egyébként az örömlányokat, akiket közvetít a cég, nem lehet arra fizetni, hogy csak erotikusan kitakarítsák a lakásod jó pénzért? Mondjuk azok biztos nem azok a takarítgatós fajták.
2012. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Jól értem.Csak és kizárólag takarít, a lényeg hogy kevés/izgató ruhában, aki fizeti pedig csak nézi?
2012. márc. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen a született feleségekben volt, de ott csak neten lehetett nézni.
2012. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérd meg a nőd hogy takarítson otthon ezentúl meztelenül, vibrátorral a hüvelyében...:)
2012. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#4

Igen, pont így gondoltam.

2012. márc. 26. 19:10
 8/11 anonim ***** válasza:
20 éve fodrászról hallottam hasonlót, de magam nem láttam.
2012. ápr. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak nézi a pasi, ilyet még talán el is vállalnék :D
2012. ápr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Valóban van ilyen szolgáltatás! Egy rokonom szokott alkalmazni egy srácot a Mecsekoldali házának kertjét szokta rendezni. Természetesen a szomszédok néznek mint a csibe a takonyra :-)

Pláne az ablakpucolásra esküsznek!


Ha kell megtalálod: Googli - meztelenmunka pécs

2012. máj. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!