Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz, ha nincs kedvem lefeküdni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, ha nincs kedvem lefeküdni valakivel pusztán "pókháló-takarítás" céljából?

Figyelt kérdés
Harmincas nő vagyok. Lassan két éve nem voltam senkivel. Többen is hajtanak rám, de egyik sem fogott meg igazán, ráadásul ők is csak szexet akarnának, többet nem. Nem vagyok az egyéjszakás kapcsolat ellen, volt már párkapcsolatom, ami így kezdődött, de nekem kell hozzá, hogy konkrétan azt a pasit kívánjam nagyon, nekem az ilyen "dugjunk, mert miért ne" dolgok nem jönnek be. UFO lennék, vagy más is van így ezzel?
2011. júl. 10. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
73%
Magánügy.
2011. júl. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%

Teljesen normális! Én még "ufóbb" vagyok ebből a szempontból mert én csak azzal tudok lefeküdni akit ismerek, akiben megbizom, akihez kötődök tehát a párommal. Ez hosszu idő, de amig nem érzek igy a párom iránt addig nem nekem nem megy...

Ne aggódj, ez normális amit irsz! Én ellenzem az egyéjszakás kapcsolatokat, nem értem mi jó lehet bennük. Soha nem tudnák benne részt venni! 23/L

2011. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
58%

tényleg magánügy. ha te elvagy a dildóddal, vagy a vibriddel, akkor nem muszáj, hogy valami pasival megdugasd magad, ha nem érzed úgy.


keress inkább valami komolyat.

2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy!


Én sem érzem magam frigidnek vagy konzervatívnak, csak mert számomra szexben nagy szerepe van az érzelmeknek. Olyannal akarom csinálni, akit szeretek, nem olyannal, aki csak "kielégít". Az nem okoz örömet.

2011. júl. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van.

Ha egy kapcsolatban csak szex van, azt se hülyeséggel érje már el. Ugyanúgy csaljon az ágyába, mintha a szűz barátnője lennék :D

Legalábbis ez az én véleményem, de mindjárt le leszek ribancozva:D

2011. júl. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Én is voltam éveket egyedül. És lehet, egyeseknek nehéz elképzelni, de "vibrim vagy dildóm" se volt. A szex nem olyan, mint az evés - ha nincsen minőségi, teszkós nekem nem kell :D Voltak rossz időszakok, de alapvetően élveztem az "önmegtartóztatást", büszke voltam arra, hogy én nem alázom meg magam azzal, hogy ilyen "csak összejárós" kapcsolatba belemenjek. Annyira taszít az ilyesmi. Elhiszem, hogy van, hogy a nőnek is csak ennyi kell, de én nem vagyok az a típus, nekem fontos az intimitás, az érzelmek. Így az egyéjszakás sem vonz. Most van párom, akivel - csak a tökfejek miatt írom, akik sztereotípiákban gondolkodnak! gondolom azt hiszik, hogy aki kibírja x ideig, biztos frigid... - nagyon szenvedélyes a szexuális életünk.

30/N

2011. júl. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ki mondta, hogy gáz vagy??? Nehogy már Te magyarázkodj egy bunkó pasinak, aki csak az ágyába vinne, emberként meg nem kellesz neki, hogy miért nem dugsz vele!!! Vagy egyáltalán, hogy merült fel ez a kérdés? (Előző 30/N)
2011. júl. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Tisztelem az utolsó gondolkodását. Én úgy voltam ezzel, mint te, de asszem nem megyek semmire a büszkeségemmel, ha lassan a falat kaparom. Én sem Tescosat választanék, hanem a legjobbat, ha már úgyis csak ennyi, akkor az legyen tökéletes :) Hódítson, varázsoljon el :)

Nem mentem még bele ilyen kapcsolatba, de azt hiszem mostanában kezdem feladni én is a büszkeségemet :D

2011. júl. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

11:54

Ugyanígy vagyok vele, mint te. Egyébként a csak szex úgy merült fel, hogy ezek a pasik többnyire nincsenek is olyan helyzetben, hogy ennél több lehetne, házasságban vagy párkapcsolatban élnek. Nekem viszont ehhez semmi kedvem. Nem nekik kell bizonygatnom, a családom nem érti, miért vagyok ilyen finnyás.

2011. júl. 10. 12:05
 10/15 anonim ***** válasza:
Én mostmár nem értelek kérdező. Szóval akkor szeretnél szexkapcsolatot, vagy sem?
2011. júl. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!