Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek hogy örökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Félek hogy örökre egyedül leszek!

Figyelt kérdés

21 éves elmúltam már de nem volt még barátnőm, nem flörtöltem senkivel és soha nem éreztem azt hogy tetszenék valakinek.

Nekem tetszettek már lányok de elég hamar lekoptattak.

Nem ismerek sok lányt, főleg hogy nem is jártam szórakozni.

Most már járok buliba úgy 3-4 hónapja.

Van most egy lány akibe teljesen belezúgtam. Sajnos őt nem érdeklem, úgy veszem észre hogy nem szívesen áll velem szóba. Engem viszont más lány nem érdekel. Rá gondolok amikor felébredek, ő jár a fejemben egész nap.

Mit tegyek hogy több sikerem legyen a lányoknál, de főleg a kiszemelt lánynál?


2012. márc. 24. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem leszel örökre egyedül!

1. Odaállsz a leányzó elé és elmondod, hogy mit érzel. Ha elküld, akkor legalább nem ringatod semmibe magadat.

2. Nyitsz más lányok felé és ismerkedsz.

2012. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2012. márc. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor már ketten vagyunk. Annyival vagyok előrébb, hogy én már annyira megszoktam, hogy nem is idegesít a helyzet.
2012. márc. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
második, kedves vagy, de én is el tudok mondani egy ilyet, amit az a gyerek elmondogat a videoiban. a valosagban sokkal nehezebb alkalmazni.
2012. márc. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valami nincs rendben veled, azért kerülnek. A) Anti-szoc vagy B) lúzerként vislekdsz C) nincs célod az életben D) nem tudsz normálisan felöltözni és elmenni fodrászhoz E) nem vagy érdekes beszélgetőpartner.


Barátnő beszerzése előtt javaslom, hogy legyél többet táraságban, legyenek barátaid, tanuld meg kezelni az embereket majd utána a nőket is, fejleszd magad.

2012. márc. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
homokos leszel:)
2012. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!