Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A csajok megszokták egymással...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csajok megszokták egymással beszélni a sexuális dolgaikat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 17:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha szexelsz valakivel másnap már az összes barátnője tudja mekkora a farkad és milyen vagy az ágyban. vagy mázlid van és minden barátnője téged akar...vagy nem :)
2012. márc. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nemrég volt egy ilyen kérdés és az jött ki h embere válogatja. Vannak akik mindent megbeszélnek több barátnővel / 1-2 barátnőval vannak, akik semmit.


Szerintem baráti körön belül nagyon gáz kibeszélni valakit, mert úgyis visszahallják, akkor meg oda a bizalom.

2012. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát... én fiú vagyok, de még velünk is szoktak beszélni az osztálytársnőink ilyenekről, szóval azt mondom, hogy igen :D
2012. márc. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
lány vagyok, és igen :D
2012. márc. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
változó. velem pl. Barátnőm megoszt MINDENT, de CSAK velem...barátnőivel annyira nem...
2012. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem nem. Én soha nem beszélek ilyesmiről, ez intim magánélet. Szerintem bunkó, aki képes azt kiadni a nyilvánosságnak, hogy XY-nak mekkora a farka. Volt olyan barátnőm,aki elhíresztelte, hogy nem jött össze egy sráccal a srác miatt az aktus, hát meg volt róla a véleményünk és távolról sem a fiút ítélte el senki.
2012. márc. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Az attol fugg, ha megbizol teljesen abban a szemelyben es ugy erzed h meg ezt is megoszthatod vele akkor elmondod annak a baratnonek , de aval szamolni kell h ha osszevesztek vmi felett netalan akkor o tovabb is adhatja ezt a dolgot... ugy h ezt te erzed , de szerintem nm erdemes...(tapasztalatbol).
2012. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én nem szeretek ilyeneket kibeszélni, meghallgatom őket, de a szexuális életem csak rám tartozik és a páromra ehhez senkinek semmi köze



Aki elkezdi ecsetelni egy másik embernek, hogy az aktuális partnerének, szőrös-e ,nagy-e, görbe-e, leszopta-e, büdös-e azok nagyon butus emberkék.

A mesélő emberkék elfelejtik, hogy a hallgatóságot nem érdekli, hogy a párja éppen hogyan dugta meg.

2012. márc. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Szerintem az elozo valaszolonak igaza vn , nm erdemes kibeszelni a maganugyeinket...
2012. márc. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én megszoktam beszélni 1-2 barátommal, de nem ilyen mély részletekig. Azt pl nem ecsetelem mekkora a farka a barátomnak, vagy szőrös-e a segge, csakhogy jó az ágyban, meg kipróbáltuk ezt és ezt, és ilyesmik. Ezek többnyire olyan információk, amik akkor se érdekelnek, ha kitudódnának, egyfelől mert hót ziher, hogy a vadidegeneket ez különösképp e.talán nem izgatná, másrészt nem is olyan, amivel lehet zsarolni, vagy piszkálódni. De a legtöbb ilyen beszélgetés összehasonlítás céljából van, hogy a másik vajon mit csinál vagy hogy szokta, vagy másoknál is van-e ez vagy az?


De ez nagyon emberfüggő, van olyan lány, aki nem mer elmondani semmit, mert úgy gondolja, hogy nem tartozik másra, és van olyan pasi is, aki apró részletekig kitárgyalja a nemi életét a haverjainak, és nem akadnak fenn rajta.

Ez inkább az intorvertált-extrovertált embertípushoz köthető tulajdonság ki mit mond el.


Én személy szerint amúgy cikis információt sosem közölnék a pasimról. Vagy elhallgatom, vagy jobbnak hazudom annál, mint ami. :D Mások sose lássák őt gáznak.

20L

2012. márc. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!