Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember 4 hónapig beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember 4 hónapig beszélget egymással neten (személyesen nincs rá lehetőség) kialakulhat valami a 2 fél között?

Figyelt kérdés
2012. jan. 13. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
4 hónap az nudli én 3 évig voltam szerelmes egy netről ismert fiúba akivel soha nem találkoztam de napi 5-6 órát beszéltünk. Ezek valóban mély érzések, mert az embert nem a külsejéért szereted hanem azért aki. :)
2012. jan. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PT-Daniel ***** válasza:
virus!
2012. jan. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyi idő alatt simán.
2012. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bizony kialakulhat! :)
2012. jan. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 zseni001 ***** válasza:
Ja
2012. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poxininja válasza:
chatsex?
2012. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Esprimo Mobile válasza:
100%
Persze hogy lehet szerelem féle érzés, csak ha mondjuk a távolság miatt nem lehet köztetek semmi komoj kapcsolat akkor érdemes lenne környékbelivel is ismerkedned. Sajnos nekem nem azt osztotta a sorsológép hogy magas jóképü legyek és jómódu családba szülesek. 1995-ben amikor még 13 éves voltam és csak álmodozhattam róla hogy legyen othon számitogép és internet még a suliban sem volt , a városi könyvtárba jártam netezni , 5 gépvolt , ingyen volt de órákal elötte kellet idöpontot kérni hogy aztán visszamehes adott idöpontra hogy 30-percre elé ülhess egy fojton lefagyo penti 2-es elé amit a könyvtáros loginja nélkül ujrainditani sem tudtál és nevéhez méltóan katintásonkét 2-perc alatt reagált. Ezen a csúcstechnikán chatelgetve megismerkedtem egy tölem 200-km-re lakó kis településen élö lányal. Elöször e-mail címet váltottunk, majd mivel ö még nálam is sokal kevesebbet jutott nethez, póstai levél címet és a netet hátrahagyva kb heti 1 levélváltásal levelezni kezdtünk és nagyon megszeretük egymást , néha néha telefonáltunk is egymásnak de ugye akkor nemtudtuk rövidre fogni és drága volt a nem körzeten belüli hivás. Küldtünk egymásnak fényképeket képeslapokat ö küldött egy kis szövet darabon mmintát a kedvenc parfümjéböl , én küldtem neki magnokazettát hangüzenetemel meg kedvenc zenéimel. Kicsit másképp müködött akkoriban a megosztás , de a nyügösége mellet megvolt a kézenfoghatobb varázsa annak hogy amit szépnek tartottunk és belefért egy levelezö boritékba azt már küldtük is egymásnak szeretetünk jeléül. Kb 5-évig tartottuk a kapcsolatot igy levélben.Talán 100-levelet is váltotunk amiket egy cipös dobozban örzök a mai napig .Ami érdekes 1999-körül egy hozám közeli településre jött, igy megbeszéltünk egy talit ,elugortam az 50-km-re lévö kistelekre a kis simson swalbe-mal. Egy kertes ház elött taliztunk egy rokonuknál volt. Jól elbeszélgetünk csak zavarba voltunk , leültünk egy fatövébe a rokon 2 3-5-éves gyerköcei ott leskelödtek meg odajöttek megszórni a fejünket pitypangal. Csak itt jött a rossz dolog, persze látunk egymásrol azelött is fotókat, de kicsit kisebb termetünek gondoltam öt ,sokkal nagyobb volt a lány én nálam. Látam rajta hogy neki se jövök be mint pasi. Pedig menyi szerelmes levelet irtunk egymásnak tisztaszivböl. Végülis a távolságnak köszönhetük hogy anyira vágytunk egymásra, mert ha szomszédként ismerjük meg egymást akoris barátok letünk volna, de nem éreztünk volna szerelmet ,vágyat egymás iránt , ezt szomorunak tartom. A tali után is tartottuk a levelezést de egyre ritkában , párjaink lettek , tért hóditott az internet, igy a cipös doboz emlékei örökre megmaradnak de már rég nemgyülnek tovább. Kérlek ne érsd ugy hogy akivel beszélgetsz az életben nemlehetne valoban az igazi a számodra hogy te is ugy járnál mint én ha taliznál vele. Csak szerintem nem éri meg nagyon beleélni magunkat fizikailag elérhetetlen kapcsolatba. Elnézést hogy hoszú voltam. Szia
2013. jún. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon megható, tanulságos és szép történet, köszönöm hogy megosztottad!
2020. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!