Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tetszik egy fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik egy fiúnak sem egy csendes, kissé visszahúzódó lány? Lányok:tanácsokat várok. Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Van egy kissebb baráti körünk,(14,16évesek) 6,7 személlyel, és velük többször összegyűlünk, szórakozunk, beszélgetünk, csapatjátékokat játszunk.

Nekem megtetszett egy fiú, akinek jó humora van(,NAGYON sokat lehet rajta nevetni)mindenkivel kedves,magas, duci.

Én olyan kis csendes vagyok, általában nem beszélek sokat, de baráti körben jobban felóldódok, és én is teszek a jó hangulatért, rajtam/velem együtt nevetnek a vicceimen.

Van egy lány ebben a baráti körben, akin észre vettem, hogy neki is bejön ez a fiú, nagyon sokat beszél neki, mikor a közelében van ez a fiú teszi magát, hogy neki is jó a humora, mondja ott a vicceket, és mindig ő akar lenni a középpontban, szó szerint nem hagy mást szóhoz jutni.

Számomra nagyon idegesítő,és féltékeny is vagyok rá.

Sajnos még a legjobb barátnőm is teszi a 'hülyét'nagyon büszke.Én meg ilyenkor csak ott ülök, nevetek a vicceiken hamis mosollyal :(

Ugylátom, ezt a fiút nem nagyon érdeklem.

Az lenne a kérdésem, hogy mit tehetnék hogy engem is észre vegyen? Mit kellene csinálnom, és most mit csinálok rosszul? Nem tudok érvényesülni, mikor pár barátnőm ott van, de mikor csak egy lánnyal, és ezzel a fiúval, meg egy másikkal vagyok, akkor beszédesebb leszek, és olyankor érdekli is amit mondok, csinálok.

Mit tehetnék? És miért csak az ilyen komolytalan lányok jönnek be a fiúknak?

Bocsánat, hogy ilyen hosszú lett, de remélem érkeznek hasznos válaszok. :/


2011. júl. 21. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbáld valahogy tudatni a fiúval, hogy tetszik neked. Próbálj vele szemezni pl.
2011. júl. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Csak a kérdést olvastam el, de...:


Ne aggódj, 30-tól fölfelé csak a komolytalanok nem jönnek be a normálisabb fajtának! Addig meg csak kibírod.

2011. júl. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
100%
Komolytalan fiúknak komolytalan lányok jönnek be. Szóval valószínűleg hiába tetszik, nem a te eseted. Amúgy hidd el, sok srác van, aki sok mindent megadna egy visszahúzódóbb lányért...
2011. júl. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

hogy érted, hogy "teszi magát"?

a beszédes lányokon sokszor úgy érzödik több önbizalmuk van. és valószinű, hogy a pasi is beszédesebb nem? akkor nyilvánvaló szerintem, hogy egy beszédes csaj jön be neki.

2011. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Azt hogy'teszi magát' ugyértem, hogy mikor ez a srác is ott van akkor még jobban löki magából a hülyeséget, látszik rajta hogy azért csinálja hogy bejöüjjöna srácnak, egyébként nem viselkedik igy.

És ezzel szó szerint "lenyom" mindenkit, csak ő lesz a középpontban.

A srácról nem mondanám hogy beszédes, hanem csak jók a viccei, mg olyan édespofa, lehet rajta nevetni, cuki.

Szemezni próbűáltam, mikor mondott valamit, mélyen a szemébe néztem, mosolyogtam.

Lehet hogy az önbizalmammal van baj, de hogyan legyen több önbizalmam?Hogyan 'csábitsam ' el? Nem akarom őket utánozni, és 'vihogni' akármin, meg mindenféle hülyeséget összehordani, hanem valahogy máshogy felhívni a figyelmét hogy én más vagyok, de azért érdekes, és beszélgessen velem is.

2011. júl. 21. 21:32
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, én is egyet értek ezzel a komolytalan fiúknak, komolytalan lányos hozzászólással.

Engem kifejezetten az olyan lányok érdekelnek, akikkel lehet komolyabb témákról is beszélgetni és persze nem adja könnyen a derekát :)

Ne változtass magadon, ha úgy nem tetszel neki amilyen vagy, akkor hagyd a fr*ncba és ne foglalkozz vele.

Várj arra, aki magadért szeret.

Én is ezt teszem és már kezdek megőszülni :DD Remélem neked több szerencséd lesz.

14/F

2011. júl. 22. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy egy fiúnak sem tetszenek? Nekem pl. pont a csendes, szerény, visszahúzódó lányok tetszenek!
2011. júl. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

hát tényleg azért csinálja, hogy bejöjjön a pasinak, nincs is ezzel baj, és te se próbáld őt utánozni, nem megoldás szerintem. Visszahuzódó lányoknak nehéz önbizalmat szerezni, de legalább ha kettesbe kerültök, akkor jobban eltudtok csevegni?:)

talán azt csinálod rosszul, hogy visszahúzodó vagy, akár összejöhetnél egy visszahuzódó fiúval, de a lelked mélyén nem akarsz visszahúzodó lenni!!:)

2011. júl. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
talán neked is megkéne próbálnod "tenned magad", talán ezt te elitéled, mert mindig kb úgyanúgy viselkedsz:)
2011. júl. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Amikor pár jó barátnőmmel vagyok, akkor épp én vagyok a beszédes, aki mind beszél beszél beszél, a többiek hallgatják, sőt a legtöbb vicces szöveget én mondom, nagyon jól elvagyunk,És ez csak akkor van mikor velük vagyok. De mikor már többen vannak, a legjobb barátnőimen kívül más lányok is vannak, akiket nem ismerek olyan jól mint őklet, akkor megint visszahúzódó, csendeske leszek. Főleg ha még ez a fiú is ott van.

Azthiszem, hogy az önbizalom hiányosság áll a háttérben. De nem tusom miért vagyok önbizalom hiányos.Régebben még zavart az, hogy vékony vagyok, én magam nagyon soványnak láttam, és aztgondoltam hogy ha mondok valamit, pl valami humorosat meélek, akkor aztfogják gondoltni, hogy én így nézek ki és mégis ilyen nagy a szám. De ez már elmúlt, és többször próbáltam beszélgetni, de valahogy nem ment.


Az egyik válaszoló kérdezte, hogy eltudok-e csevegni a fiúval mikor kettesben vagyunk- hát épp hogy nem , nem tudok mit mondani, mintha szégyellném magam. Egyszerűen nem tudok kibontakozni.

Nem tudom hogy változtassak, nem akarom hogy mindenki némának, és uncsinak higyjen, mikor nem vagyok az.

Ezért kérnék segítséget, tanácsokat, megoldást.

2011. júl. 24. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!