Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főként fiúk, de lányok is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főként fiúk, de lányok is válaszolhatnak! Szerintetek tetszem ennek a fiúnak?

Figyelt kérdés

Van a gimiben egy végzős fiú, aki tetszik nekem. Már kb. év eleje óta folyamatosan néz engem. Már barátnőimnek is feltűnt. Pár napja szakítottak a barátnőjével, 1 hónapot voltak együtt, még jóban vannak. Ez alatt az idő alatt is mindig nézett, bár ekkor én kicsit "leakadtam" róla és én nem nagyon figyeltem rá, de most már megint elkezdtem figyelni.

Tegnap a folyosón a padon ültem a barátnőmmel, és átlósan szemben leült ő is a szemben lévő padra. Így kb 2 méterre voltunk egymástól. Én elpirultam, nem is mertem ránézni, másfelé néztem. Odajött hozzá az egyik osztálytársa, mondott valami hülyeséget de hangosabban, hogy mi is hallottuk és elkezdtünk nevetni, de nem hangosan. A fiú is nevetett és akkor ránk nézett, mosolyogva. Barátnőm azt mondta, hogy szünet alatt végig mosolygott a fiú, meg párszor rám nézett. Én is ránéztem néhányszor, és pár pillantását "elkaptam". A pupillája ki volt tágulva. Nem az alkoholtól, sem a drogtól, egyébtől. Onnan láttam, hogy szép zöld szeme van és tegnap szinte fekete volt.

Vagy pl az osztálytársaival ült a padon (ő szélen), az egyik barátnőm ott beszélgetett a fiú egyik osztálytársával (a pad másik szélén), és én meg a barátnőim odamentünk a lányhoz 1-2 percre. Mikor odaértünk, a fiú haverja, aki mellette ült, odaszólt mosolyogva a fiúhoz, a fiú pedig ránk nézett, majd gyorsan elkezdte bújni a könyvet, de egy picit ő is mosolygott..

Barátnőim, ők másik osztályba járnak, azt mondják, hogy amikor nem vagyok ott velük, akkor ez a fiú nagyon szokta őket nézni, mintha keresne engem...

Ha tényleg tetszenék neki, akkor én is hogyan mutathatnám ki, hogy nekem is tetszik ő? Ha legközelebb egymással szemben ülünk nézzek a szemébe, miközben ő is engem néz és közben mosolyogjak? Nem fog hülyének nézni?

Amúgy fb-n ismerősöm kb 1 hónapja, és most volt nemrég a névnapom, és felköszöntött, még szmájlit is írt, pedig még egy szót sem beszéltünk, nem is köszönünk..

Bocsi, hogy ennyire nagyon hosszú lett. Köszönöm, aki elolvassa!:)

15/L


2012. márc. 24. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Figyelj ennek nem kellett volna ekkora történetet kerítened!


Igen bejössz neki tetszel neki...dehogy mennyire komolyan az passz mert fiatalok vagytok...

2012. márc. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

oké, csak nem tudtam már rövidebben fogalmazni..

köszi a választ!:)

2012. márc. 24. 19:33
 3/14 anonim ***** válasza:
Ő egy kaméleon?
2012. márc. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Tetszel neki :$ :)
2012. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem. miért lenne az?
2012. márc. 24. 19:36
 6/14 A kérdező kommentje:

utolsó:

ha tényleg tetszenék neki, nagyon-nagyon örülnék ennek..:)

2012. márc. 24. 19:38
 7/14 anonim ***** válasza:
tényleg tetszel neki
2012. márc. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja tetszel neki. Állod a tekintetét? Mert azzal jelzed neki, hogy neked is tetszik, ha tartod a szemkontaktust
2012. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
hát eddig csak pár másodpercig bírtam tartani a szemkontaktust.. de majd akkor most már megpróbálom tovább tartani. és ha közben elpirulok vagy elmosolyodok, akkor mire fog gondolni, hogy meghülyültem, vagy mi bajom lehet..?
2012. márc. 24. 19:53
 10/14 A kérdező kommentje:
vagy ha tényleg tetszek neki, akkor ő is tartani fogja és ő is elmosolyodik?
2012. márc. 24. 19:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!