Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem neki vagy nem? Fiuk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki vagy nem? Fiuk velemenyet varom.

Figyelt kérdés

Egy uj kozossegbe kerultem, ahol elso nap meglattam egy nagyon aranyos sracot. O jott oda hozzam beszelgetni, de nem tudom sajnalatbol, vagy mert erdeklodott utannam. Elkerte a skype nevem, hogy valamiket kuldjek at neki, de miutan atkuldtem nem irt ram tobbet. Velem meg az a baj, ha tetszik egy fiu, sose nezek ra, nem keresem a tarsasagat, hogyha veletlenul megsem tetszem neki, ne okozzak neki kinos helyzetet. Probaltam elhessegtetni az otletet, hogy tetszem neki. De mindig nagyon kozel ul hozzam, nem beszelget egesz nap, aztan neha, amikor egyedul vagyok, megveregeti a vallam, es megkerdezi, hogy vagyok. De ha mas emberek vannak a kozelemben, azokkal beszelget inkabb.

Hogyan tudnek megbizonyosodni, hogy tetszem neki, ugy, hogy ne csinaljak magambol bolondot? Keves emberrel ereztem azt, amit vele, hogy elso perctol erti amit mondasz, a lelke egy sikon mozog a tieddel, csak kar, hogy az ember sosem lehet biztos.


2012. márc. 23. 12:01
 1/3 anonim ***** válasza:

lehet,hogy tetszel neki,de neked is nyitni kellene felé,lehet ezt várja

20F

2012. márc. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. márc. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak dugni akar vigyázz vele....
2012. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!