Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek bejön ez a fiú a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön ez a fiú a megasztárból? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

szerintem annyira aranyos, pedig nem vagyok tini, de szívesen összegyűrném vele a lepedőt :D 20/L


2012. márc. 24. 21:55
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Teljesen egyetértek veled kérdező!;)


Egyébként színpadra termett gyerkőc, vadító meg minden ami kell..;)

Faja a hangja is a kiállása is.. Bírom!:)


Sok hülye van itt, ne hallgass rájuk!:)

Mindegy nekik, csak szidhassanak valakit!

(a tükörképük helyett!:)


***


Az előző válaszolók nem 'hülyék' csak eltérő a véleményük a tiédtől... Nem lehet mindenki olyan mint te :') Amúgy nekem nem jön be, inkább Talán Attila, pedig nem bírom a szőkéket, viszont annál inkább oda vagyok a barnákért de itt most fordult.

2012. jún. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
előző: Talán Attila eredetileg barna csak festi a haját. Egy Interjún mondta :D
2012. jún. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
mint a kályha XD
2012. jún. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!