Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmélkedés egy érzésről....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmélkedés egy érzésről. Kinek mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdjem, nekem szokott lenni olyan érzésem mintha szerelmes lennék, ami igazából nem hiteles, mert nincs olyan lány, akibe szerelmes lennék. Szóval én nagyon szeretem a zenét nem az ilyen rock, rap számokat, hanem a komolyabbakat. Filmzenéket, amiket ugye szinfónikusok játszanak és már a komoly zenére szûkül az értelmezési kör. Szóval ha aki az ilyen zenèket kedveli, és a komoly zenét hallgatja szereti õ is találkozik ezzel az érzéssel. Szóval amikor hallgatom a zenét nagyon szép, és jó érzéssel tölt el, ha van valami zenekari állás részlet, esetleg a szám csúcspontja, tehát tetszik a zene ?katarzist? okoz biztos mindenkit ki ráz a hideg (de az jó). Én mindig zene hallgatás közben szoktam elmélkedni, tehát ha egy harry potter soundtrackot hallgatok (elég jó a zenéje szerintem) közben gondolatok járnak a fejemben nem is tudom milyen ès itt visszatérek a legfölûl említett érzésre. Mintha lenne egy lány aki a barátnõm és felé az ilyen "katarzis"t okozó szép részekkel mutatnám ki. Vagy a filmben éppen a zenéhez tartozó jelenetbe képzelem bele magamat és a lányt, aki iránt ezt érzem, mintha vágyódnék a szerelem után. Szóval kinek mi a véleménye errõl a témáról, érzésrõl? Van, volt valakinek ilyen w
2012. márc. 24. 22:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen már velem is volt, de nem csak komoly zene mellett, hanem egyéb kategória is szóba került. A zene azért jó, mert kifejezi az ember legbelsőbb érzéseit és hihetetlen pontossággal képes feleleveníteni rengeteg emléket, amit katarzisszerűen élsz át. :)
2012. márc. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Pontosan!!!!!!! :)
2012. márc. 24. 22:19
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én olyasfajta ember vagyok hogy egy egy emlékhez füzöm a zenéket de nem kell feltétlen rock,pop,rapnek lennie bármi jöhet...

ennyit tudtam hozzáfuzni

2012. márc. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De édes vagy! *.* Olyan jó látni hogy vannak ilyen emberek akiknek... nem tudok jobb kifejezést hogy szép a lelkük :D

Hogy kérdésedre is válaszoljak: Szerintem az normális hogy vki vágyódik a szerelem után, és nekem is jobban előjön ha zenét hallgatok, végül is a zenével a jobb agyféltekéd foglalkozik és az érzéseiddel is. Majd meghallgatom már a HP soundtrack-et XD

2012. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hallgathatod az összeset :) Hozzáfûzném, hogy én zenét tanulok... hangszeren ugzhogy ezért is szeretem a zenét
2012. márc. 24. 23:05
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
en ugyanezt erzem amikor tusolok. a sok ingertol es a tusolas hangjatol megnyilik az elmem, gondolkodok melyen es fontos dolgokrol es megszunik az ido. egessz eletemben 1 oras tusolasokat folytattam es azt furcsalja a kedvesem hogy amikor egyutt tusolunk mindennek vege 10 perc alatt :) arra tippel szerintem hogy masztizok vagy valami hasonlo...
2012. márc. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős az érzés, de nálam más dolgok is előidézik. Nyáron szeretek hajnalonként kint feküdni az udvarunkon, és nézni az eget, elszívok egy-két szál cigit (máskor nem szoktam), füstölőzök, néha zenét hallgatok, írok. És ilyenkor úgy érzem, hogy nagyon közel vagyok valamihez. Valami igazsághoz, nem is tudom, hogy írhatnám le. Olyan tisztán látok. :)
2012. márc. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerős az érzés, és úgy gondolom ez a szerelemre vágyás érzése. Vágysz arra, hogy legyen melletted egy lány, akit végre szeretsz, akivel ezeket a szép pillanatokat átéled.

Hiányzik az életedből valaki.


23/N

2012. márc. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Marvel Raven, te lány vagy, vagy pasi?
2012. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok lány :D
2012. ápr. 4. 13:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!