Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon mitől lehet?! Most mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mitől lehet?! Most mit csináljak?

Figyelt kérdés
2 hónapja nem jött meg a menzeszem, nemi életet még nem élek. Szerintetek ez mitől lehet?
2012. márc. 24. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
attól h lekéste a vonatot! :'D
2012. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Várj még egy kicsit. Én is jártam így, hogy a semmitől kimaradt egyszer.
2012. márc. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hormonális probléma ,vagy ciszta,vagy egyebek,menj dokihoz
2012. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem egy ilyen esetben a nőgyógyászom azt mondta, hogy az ha nem jön meg az nem gond, csak az ha sűrűbben jön meg mint kéne. pl hetente vagy ilyenek. akkor van valamilyen nőgyógyászati probléma. ilyenkor az is lehet, h nincs peteérésed. viszont ha gyermeket szeretnél, akkor azt mesterségesen be kell indítani.
2012. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Még sose volt ilyen, így megijedtem, azért csak két hónap. Nemrég kezdtem el gyógyszert szedni, ami allergia miatt van, de szerintem az nem befolyásolhatja vagy mégis?
2012. márc. 25. 00:10
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem ha kimarad, az is probléma. persze ez attól is függ, mennyi idős vagy. volt egy bnőm, akinek 20 évesen fél évre kimaradt. ez sem normális. menj orvoshoz, ha a következő hónapban sem jön meg.
2012. márc. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!