Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon érez irántam valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon érez irántam valamit?

Figyelt kérdés

Van egy srác, már viszonylag jó ideje ismerjük egymást.

Szeretem, mert fontos nekem. Együtt töltöttük az egyik napot, sajnos nem éppen a közelben lakik. Egész nap jól elvoltunk, sokat nevettünk. Este viszont volt valami.. Mármint tévéztünk, én hozzábújtam, ő átkarolt, simogatta a karom. Nekem nagyon jól esett a közelsége. Többször nyakába fúrtam az arcom, olyan jó volt érezni az illatát, hogy velem van. Egyszer csak azt vettem észre, hogy szaggatottan lélegzik, a szíve egyre hevesebben ver, nagyokat nyelt és egyre forróbb lett a bőre.

Nem tudtam mit csinálni, mert féltem hogy sokkal többet szeretnék majd tőle. Ezért valami idióta kifogással kimásztam mellőle. Nem szeretném ha a barátságunk tönkre menne, de azt sem tudom hogy ő mit érez, és hogy egyáltalán akarna-e. Lehet csak félreértettem ezt is.


2012. márc. 4. 22:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem miért találgatják állandóan a tizenévesek mit gondolhat a másik. Én 25 évesen simán megmondom, hogy figyelj bejössz, az esetem vagy, ismerkedjünk stb. Azt mondom amit gondolok. Eddig még nem b*sztam rá ezzel sose.
2012. márc. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kérdezz rá és kész.vagy csinálj valamit.25/L
2012. márc. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
képtelen volt megcsókolni....szerintem nem érez irántad semmit.
2012. márc. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
tre ezt valami könyvből másoltad ki?
2012. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha egy nő hozzábújik egy pasihoz, és a nyakát csókolgatja, akkor a pasi felizgul, ha szereti, ha nem. Az viszont hogy nem kezdett ki veled, arra utal, hogy csak barát vagy neki, vagy nagyon rendes pasi...

Hogy te bújtál így hozzá, azon viszont lehet neked kéne elgondolkodni, hogy te mit is akarsz tőle..

2012. márc. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!