Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire változtatok meg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire változtatok meg, amikor szerelmesek lettetek? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem, amikor lett egy kapcsolatotok, vagy szerelmesek lettetek, csináltatok-e olyat, amit azelőtt nem nagyon szoktatok. Pl.: lányoknál: többet foglalkoztak a külsőjükkel.. meg ilyenekre gondolok..:D
2012. márc. 24. 23:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Én mindig foglalkozok a külsőmmel az hogy most barátom van nem változtat ezen. Olyan lehetséges, ha mondjuk a páromnak a loknis haj jön be akkor többször sütöm be mint általában :)

Viselkedésemben pedig annyi, hogy általában mindig az adott fiúról beszélek amivel gyakran még a legjobb barátnőm idegeire is megyek :D

2012. márc. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt én is szoktam.. mármint sokat beszélni róla..:D
2012. márc. 24. 23:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Partner függő. Előző a kapcsolataimban ellaposodtam..

De a mostani párom a legjobbat hozza ki belőlem. 2 év után is ugyanúgy ragyogni akarok neki, mintha csak ismerkednénk.

Úgy nézem ki a boltban a fehérneműket, mintha az első szexre készülnék..

És jobban foglalkozok azzal, hogy a páromnak a legjobbat adjam minden téren, mint más kapcsolatomban.

21/N

2012. márc. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na, ez tök jó!:D
2012. márc. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!