Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig voltatok viszonza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig voltatok viszonzatlanul szerelmesek valakibe? Mi történt a végén? Összejöttetek?

Figyelt kérdés
Ha nem, akkor mennyi ideig tartott elfogadni, hogy sosem jöttök össze? És mikor múlt el a fájdalom mikor mással láttad őt?
2012. márc. 3. 14:41
 1/9 Red-Bull-Racer válasza:
Pár hónapig, ez kb. 6 évvel ezelőtt volt. Azóta rájöttem hogy ez felesleges, ha nincs viszonzás lépj tovább sokkal többre mész vele. És sose jelented nekem fájdalmat ha mással láttam, mivel sose volt az enyém.
2012. márc. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én anno kb 1 évet vártam! Összejöttünk de azt meg is bántam! Szóval passz..
2012. márc. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Másfél évig folyamatosan, aztán kisebb megszakításokkal újra-újra előjött, szóval összvissz 6 évig.

Nem jöttünk össze, de a legjobb barátom lett. Utólag megtudtam, hogy ő is szeretett volna tőlem anno valamit. Pech.

2012. márc. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én olyan állapotban vagyok hogy közel egy éve szerelmes vagyok egy srácba, 120 kilométer van köztünk. Nem tudom hogy ha nem lenne a távolság lehetne-e köztünk bármi is, mert elég jó viszonyban vagyunk :) Én reménykedem hogy jövőre ha felkerülök Pestre valóra válhat a csoda. :)
2012. márc. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én több mint fél évig szenvedtem a srác miatt, mert újra és újra közölte, hogy nem akar tőlem semmit és felejtsem el. De aztán mégis összejöttünk, és azóta is együtt vagyunk. Azt mondom, hogy néha megéri várni ;)
2012. márc. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3 éve tart...nem történik semmi. várok és remélek...feleslegesen.
2012. szept. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Eddig 5 év...

De még nem adtam fel :)

2013. dec. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

nekem több is volt :/


1 év

1 év

2 hónap

1 hónap

és most 3 hónap és ki tudja még meddig...


egyikkel sem jöttem össze. illetve az egyikkel igen, de még azelőtt hogy belezúgtam volna. akkor nem működött, utána újra felbukkant az életemben...

egyikkel volt csók de ő nem akart többet, másikkal le is feküdtem de ő sem akart többet.


volt már 2 komoly kapcsolatom is szóval nem csak ennyiből áll a szerelmi életem :D


19/L

2015. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Fél évig tartott, mire lány létemre bevallottam neki, majd visszautasított. Egy év, és sok változás kellett, hogy "elfelejtsem". Persze teljesen sosem fog sikerülni..

Éppen ma sírtam el magamat, egy nosztalgikus érzés miatt, ami rá emlékeztetett.

2015. jan. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!