Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A terhességi tesztek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhességi tesztek ki mutatják-e a méjen kivüli terhességet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 24. 23:39
 1/5 A kérdező kommentje:
A terhességi tesztek ki mutatják-e a "méhen" kivüli terhességet?
2012. márc. 24. 23:42
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, dokival kell ezt intézni :S
2012. márc. 24. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, kimutatják, ugyanis a teszt egy olyan hormon (HCG) jelenlétét mutatja ki, amely terhesség során képződik. Valószínűleg méhen kívüli terhességnél is termelődik ilyen hormon, úgyhogy gondolom igen, kimutatja (de persze nem vagyok orvos, csak nekem így tűnik logikusnak).
2012. márc. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Azt mutatja ki, hogy terhes az illető, de azt nem fogod tudni belőle, hogy méhen belüli vagy méhen kívüli.

De pozitívnak pozitív lesz méhen kívüli estén is.

2012. márc. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző írja jól: a méhen kívüli terhességet is kimutatja.
2012. márc. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!