Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol talalok olyan lanyokat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol talalok olyan lanyokat, akik nem nezik a ronda arcom es. A belsombe szeretnek bele, nem pedig a kulsombe?

Figyelt kérdés
lazasn kereswm ezt a lanyt de azt vettem eszre hogy csak.az ocsmany arcomat nezim es.ha.az nem tetszik, akkor mar mar ellensegnek tekintenek es.azon vannak hogy gyorsan lekoptassanak. vegyek fel.alarcot? el vagyok keseredve. ha kitolt velem a termeszet akkor miert kell meg a lanyoknak is kitolniuk velem?
2012. márc. 25. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Milyen szempontból van ocsmány arcod? Miből gondolod hogy ocsmány?
2012. márc. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Miből hiszed, hogy ocsmány vagy?
2012. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Balfütyi vagy.

Én olyan ronda vagyok, hogy a ló is sírva veszi el a kezemből a kockacukrot, de sosem volt gondom a csajozással. Arra kell helyezni a hangsúlyt, amiben jó vagy. Én például a medvéről is ledumálom a bundát. :)))

2012. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zvonko, ezen most jót nevettem:DDD
2012. márc. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
mert nem nez ram egy lany sem, ha meg en rajuk netek akkor elforditjak a fejuket. probalkoztam mar tobb tucat lanynal.es mind elzavart. azt mondjak hog rendes, kedves, aranyos pasi vagyok, de mint pasi en jobbat erdemlek naluk. ha jobbat erdemlek akkor nekik miert nem vagyok jo? szerintem csak hazudnak nekem, tul sok lany hajlamos hazudni, hogy meg ne sertsenek, miert nem oszintek velem?
2012. márc. 25. 12:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ha te is azt gondolod és ezt kommunikálod kifelé, hogy ronda az arcod, akkor ne csodálkozz a ,,reakciókon".
2012. márc. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
én mindenesetre megnézném azt a ronda arcot. rakj ki ide magadról képet, vagy priviben.
2012. márc. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tudok neked egy remek állást!

Az egyik haveromnak szellemvasútja van... :)

2012. márc. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Vakok intézete? :P
2012. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nyáháá
2012. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!