Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állítólag a fiúk/férfiak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag a fiúk/férfiak nem szeretik, ha a lány azt mondja: kövér voltam. Igaz-e ez, és ha igen, miért?

Figyelt kérdés
2012. márc. 25. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha csak VOLT, akkor mi a baj?
2012. márc. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem azt nem szeretjük hogy "kövér voltam" hanem ha van egy adott lány átlagos testsúlyal vagy netalántán vékonyabb és azt halljuk tőle folyamat hogy így kövér úgy kövér mikor kvára nem is
2012. márc. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A 2.-nak igaza van. Ha kövér volt, az nem értem miért lenne probléma.
2012. márc. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert gyerekszülés után meg a kor miatt is csak kövérebb leszel. Aki már 20 év alatt is kövér volt, abban megvan a hajlam a hízásra.

Én soha nem voltam kövér.

2012. márc. 25. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
A BUNKÓ pasik amiatt aggódnak, hogy majd újra elhízik a csajuk. A normálisak tudják, hogy a jelleméért szeretik a másikat.
2012. márc. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
jaja, lehet jön egy depis időszak, aztán kétpofára zabál, a mozgáshoz meg lusta dög, aztán egy tehén lesz belőle
2012. márc. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nekem is sántított, hogy mi bajuk lehet a férfiaknak ezzel a mondattal - ha egyáltalán bajuk van ezzel a mondattal :).
2012. márc. 25. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!