Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok! Melyik a kedvenc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Melyik a kedvenc pózotok?

Figyelt kérdés

Melyik a kedvenc szexpózotok? Miért?

Melyiket csináljátok a legtöbbet?

Hogyan élveztétek eddig a legnagyobbat?



2012. márc. 25. 18:22
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Az, mert, azt, pont úgy.
2012. márc. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%
Tök mind1 cak gyere már át culi fiú cupp :*
2012. márc. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
a mindenedet te kis sunyi buznyak :DDD
2012. márc. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

"Meleg srácok!"

Vicces, hogy hányan érzik azt, hogy a kérdés hozzájuk szól, akik ráadásul öngyűlölőek is. :D

2012. márc. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Magyar mentalitás tudod. Szánalom...

Az én kedvencem ha ágy szélén ülök felhúzott térdel ő pedig rám dőlve belém hatol :P Nem tudom miért ez izgat fel... xD

Másik kedvencem ha állva csináljuk falnak dőlve vagy valami bár az ritka... xD

Am leginkább simán ágyba fekszünk egymáson, egymás mellett stb.

2012. márc. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
szerintem ilyeneket a pride-ra írogass, a GYK nem túl nyitott ilyenre
2012. márc. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%
Én imádok lovagolni és a kutya pózt :) persze csak passzív szerepben :P
2012. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
03-28 18:49 szerintem pont azért kell ide írogatni, mert sok itt a homofób... lásd még immerziós terápia, használják mindenféle pszichológiai fóbia ellen :)
2012. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Előzővel egyet értek. :D Nos, hát több kedvenc is van, pl. amikor a partner a hátán fekszik a lábait a vállamra rakja és úgy hatolok belé.. így amúgy talán a legkényelmesebb is és közben csókolózni is lehet. És első alkalom így a legélvezhetőbb a passzív félnek leginkább, szerintem. :)


De zuhanyzás közben is nagyon jó... több szempontból is :D

Elsősorban nagyon élvezetes és izgató látvány ahogy egy kidolgozott férfitesten csorog a víz, és így bőven elég az a síkosító ami a gumin van. Emellett víztakarossági szempontból sem utolsó . :P

22/f

2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
3%
Kedvenc pózom? Az ha én rádmászok, te alul én meg felül vagyok, s addig ütlek amíg el nem ájulsz, mert ilyen kérdést teszel fel.
2013. jan. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!