Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg túl nagyok az elvárása...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg túl nagyok az elvárásaim? Vagy senkihez sem illik a föld lakosságának a fele? Rossz helyen élek?

Figyelt kérdés

Én egy nemdohányzó, nem festett hajú, "gyerekes" (pozitív értelemben, nem szeretem a túlontúl komoly lányokat) leányzót szeretnék magamnak. Nagyon jó lenne, ha nem inna alkoholt, alkalmanként talán el tudnám viselni, ha nem rúg be (szerintem a legrosszabb drog az alkohol az elterjedetsége miatt). Legyen egy bizonyos alapműveltsége zeneileg, irodalmilag, tudományosan. A rasszistákat nem szeretem. Plusz pont, ha nem visel magassarkút, vannak művészi hajlamai.

Erre ismerőseim általában azt mondják, hogy túl sok. Sokszor mondták, hogy próbáljam jobban tolerálni a dohányfüstöt, berúgni tök jó dolog, próbáljam fel a fél környéket, stb. Természetesen ők max 1 évig voltak egy kapcsolatban, utána tovább áltak, hogy "további tapasztalatokat szerezzenek". Természetesen egy eléggé rossz környéken is élek, Nógrád megyében, a pesti fősulimba nem sok lány jár (informatikus humorral: 1024 azaz 2 a tizediken). Bulikba meg nem járok, fél óra múlva részegekkel van mindig tele, koncertre meg a zene miatt járok. Figyelmet legfeljebb gitározással tudnék kelteni magam körül, de nem igazán kedvelik a lányok azt a fajta metált, amit én játszom.


2012. márc. 25. 21:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem nagyok csak rossz helyen keresed őket. Járj nyitott szemmel és tarts ki az elveid mellett. Én is így vagyok. Nem könnyű, de mit lehet tenni...
2012. márc. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én pont ilyen vagyok. nem dohányoztam még soha, nem szoktam inni, nem festem a hajam és nem is fogom és a szimfónikus metál a kedvencem:)
2012. márc. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én ezért fogok mégnagyobb városba költözni!
2012. márc. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem vagy nagyon jóképű, akkor túl nagyok az elvárásaid.
2012. márc. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
akkor go fesztiválra:D vannak ott normális nők is, és egy közös téma tuti lesz:D:D
2012. márc. 25. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Miért annyira lényeges,hogy festi-e a haját?Ezt nem értem.A cigi/pia érthető,hogy miért zavar.

Amugy összességében igen,túl nagyok az elvárásaid.

2012. márc. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nemtom a dohányzás, hajfestés, ivás, a rasszista meg pláne miért olyan nagy baj mostanság? :O :O

Pont ezekkel a hülyeségekkel ejtesz ki egy csomó csajt :/

2012. márc. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Nem nagyok az elvárásaid, csak szerintem ritka. A legtöbb férfi tapasztalataim szerint nem erre vágyik. Mondjuk a festett hajat nem értem. (Ez az egyetlen kritérium, aminek nem felelek meg nálad.) Keresgélj, aztán majd csak jön a boldogság. :) És üzenném férfitársaidnak, hogy többen is kereshetnének olyan lányokat, mint amilyet te. :)
2012. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A festett haj az valahogy béna nekem, Legalábbis a műszőkék és a művörösök serege, a pl. kék és szivárványszínű hajakat is jobban kedvelem ezeknél.
2012. márc. 25. 21:50
 10/15 anonim ***** válasza:

Szűz Mária már nem él. Peched van.

Nem tudsz ismerkedni Pesten, ez jó.... :)

Egyszer a metrón a Deák tértől a Stadionokig felszedtem egy elvált asszonyt... :)

Egyszer egy BKV ellenőr csajt ápoltam le. Úgy kezdődött, hogy nem volt jegyem...

A lehetőség ott van, mindenhol. Persze ha egy angyalra vágysz, ahhoz előbb sajnos meg kell halnod. De így úgysem érdemes élni.. :)))))))

2012. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!