Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a szabad, szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a szabad, szép és okos nőK?

Figyelt kérdés

A környezetemben minden olyan nő, aki megfelel az elvárásaimnak foglalt. Ma is leugrottam a metróról egy lány után mert nagyon megfogott a kisugárzása, örült neki, hogy megállítottam látszott rajta őszintén, de neki is volt barátja... Lányok ti szoktátok azt mondani, h van pasitok ha nincs. Akkor ha tetszik a srác, csak ez ilyen teszt jellegű dolog, hogy mennyire akar titeket. Már bármit el tudok képzelni... Akár képet is küldök privibe.

20f


2012. márc. 25. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:

szokták. ez bevett duma :)

szabad szép és okos nők? járj nyitott szemmel és meglátod őket. vannak még nyugi

2012. márc. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
próbálkozz tovább. sajnos most csak ennyit tudok mondani. küldhetsz képet is privibe, most úgyis rákaptam.
2012. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ez relativ. de biztos vannak. viszont riasztó ha utánaugrálsz a metróról xD
2012. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
inkább tedd fel ide a képed,nagyobbak az esélyeid
2012. márc. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Küldj képet, csajok kiváncsiak rád, hogy ki az, aki olyan bátor, hogy leszólít egy vadidegent az utcán.
2012. márc. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokan mondták már, hogy értelmes, okos lány vagyok, az egyetemen is elég jó az átlagom, emelett szabad is vagyok, de mindez csak azért lehet, mert szép nem..:) A kérdésedre válaszolva nem tudom. De rengeteg lány álmodozik arról, hogy egyszer valaki leugrik a metróról, hogy utána fusson, átugrik a mozgólépcső korlátján..Stb(tudod mint a nyálas romantikus filmekbe). Ha sokszor próbálkozol előbb utóbb csak lesz egy egyedülálló lány köztük.. aztán már csak a szerencsén múlik, hogy okos-e még mellé pluszban..:) L/21
2012. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki,hogy úgy ugrasz le a metróról,hogy eltöröd a lábad.Lehet a kórházban találod meg akit keresel.
2012. márc. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát a dolog ott kezdődik hogy a fiúk egyszer ltnak egy lányt ha akkor először nem volt annyira szép már szóba se állnak vele, kit érdekel hogy épp rosszul volt, épp edzésről jött...akkor az már nem jó csaj nem is beszélgetünk vele, pedig elhet halál jófej...

Sok férfi külsőközpontú...és ez a baj,ha egy csaj nagoyn jó fej de mondjuk csak 10-es skálán ötös a belsője feljebb viszi

2012. márc. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!