Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, aki büszke a mellkasára?

Figyelt kérdés
Miért vagy rá büszke?
2012. márc. 25. 23:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mióta gyúrok, azóta egy picit. Nemrég kezdett el alakosodni, és formásodni. Szóval minimális szinten.
2012. márc. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, mondanám hogy tökéletesen ellégedet vagyok vele, tényleg nem mondanám hogy büszke vagyok rá.. De úgy látom, hogy erös izomzatom van itt, vagyis széles mellkasam van. Ami gondolom, férfias, remélhetöleg pár lánynak ez tetszik. Szóval, ez van, azért büszke vagyok arra hogy izmos alkatú vagyok
2012. márc. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én igen.Osztályból nekem a legjobb,szépen ugráltatni is tudom az izmokat..16f(szintén gyúrás)
2012. márc. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

mert amikor elkezdtem edzeni akkor volt a mellkas kerületem 98cm.

most meg 124es.

2012. márc. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem csak a mellkasom amire büszke vagyok (bár ebbe kemény meló van) hanem az arcomra is. Rendkívül jóképű vagyok,(ezt viszont örököltem) és erre a leginkább.


22/F

2012. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

De sok izompacsirta lett hirtelen! xD

Az egész napi netezés megteszi hatását! XD

2012. márc. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
egyet értek :D
2012. márc. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mik ezek a kérdések, ma már nem tudom hanyadik ilyen fajta, csak akkor épp a lábát kérdezted.. ez vmi fétis?
2012. márc. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Aki netezik az automatikusan egy kövér kocka? Heti 4 edzés mellett bőven van időm rá...harmadik voltam
2012. márc. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehetne jobb mellkasom is, de akkor az már nem én lennék!

Egy macis mellkas mindent visz! :)brumm

2012. ápr. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!