Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy szeressenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

X Susy Omega x kérdése:

Mit tegyek, hogy szeressenek a pasim barátai?

Figyelt kérdés
9 hónapja vagyunk együtt a barátommal, de még nem igazán ismerem a haverjait. Pár hónappal ezelőtt már volt balhénk egy buli kapcsán. A haverjai szilveszterkor elhívtak engem is, de nekem nem volt kedvem, így megígérte, hogy kicsit ott lesz, majd jön hozzám. Én hülye... még el is hittem:D Persze kiderült, hogy a pia és a régi barátok csodára képesek, így maradt, én meg egyedül ültem az év utolsó napján otthon. Ami, igazából, teljes mértékben az én hibám. Azóta megbeszéltünk mindent, akkoriban voltak gondjai a kapcsolatunkkal, csak pasi lévén nehezen beszélt ezekről. Nem szeretném megint elrontani azzal, hogy nem megyek el erre a bulira. Van két kínos tényező. Az egyik, hogy az egyik legjobb barátjának a barátnője a szobatársam. Nos, a kapcsolatunk nem éppen a legjobb, ilyen eltévedt hercegkisasszony a csaj:D Fura lesz a helyzet:S A másik pedig... disznóvágás lesz. Most komolyan?XD Segítsetek!!!!

2012. márc. 26. 18:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
véletlenül nincs köztetek 10 év korkülönbség?
2012. márc. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gangban.
2012. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
a disznóvágás a legnagyobb buli. ha bírod a piát és nem félsz megfogni a kést és csinálni, amit mondanak, az már egy jó pont. és ne tegyél olyan megjegyzéseket, amelyekkel arra akarsz kilyukadni, hogy a barátai rossz hatással vannak rá stb, ezek a szövegek későbbre valók.
2012. márc. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
5 év van köztünk, de nem hiszem, hogy ez most lényeges:D
2012. márc. 26. 18:07
 5/12 A kérdező kommentje:
még sosem voltam disznóvágáson... majd előveszem a spártaibb énemet:D
2012. márc. 26. 18:07
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Legyél önmagad. Ha így nem tetszel a haverjainak, azért nem haragudhat rád. Viszont ha megjátszod magad az gáz mert a pasidnak fel fog tünni h játszod az agyad és pl én ismeretlennél is könnyen kiszúrom és nem szimpi.

A szobatársad pasija ha a csaj elmondása alapján ítél meg az az ő baja ne törődj vele, a disznótorral meg nem tom mi a baj.

2012. márc. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fogd a kezedbe a kést és magasba emelve kiabáld h "ez itt spárta"

Garantált jó pont a humorodért

2012. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Tudod a hús nem a Tecsóban terem. :)

Ha nagyon be akarsz vágódni, dobd be magad a közösbe! Tuti megkedvelnek! :)

2012. márc. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
aranyosak vagytok:D köszönöm!:) csak tényleg ez bánt, hogy ott lesz az a csaj is... akivel a nap 24 óráját együtt töltöm, és rettentő módon idegesít az az abszolút felsőbbrendűségi komplexus, ami belőle árad mki felé:D
2012. márc. 26. 18:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen csajok álltalában ostobák is. Én szinte bárkivel (pláne az ilyenekkel) el tudom hitetni h kedvelem. Voltam kolis. Volt olyan szobatársam akit ki nem álhattam ő mégis azt hitte h hu de nagy barátnők vagyunk. Próbáld ki hátha neked is bejön
2012. márc. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!