Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen ez a haj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen ez a haj frizura? (mint látom alapból göndörebb lenne a haja és be van zselézve)

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. márc. 26. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
gáz.
2012. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem szörnyű
2012. márc. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem nem jön be. én a beletúrós hajtípust szeretem egy srácon, de ha rövid (nem az a közel kopasz style), az se rossz. de ez engem valahogy a régi bájgúnárokra emlékeztet.
2012. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

rossz, 10/-10000000

XD

2012. márc. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nemtom, nekem nincs bajom vele, nem taszít direktbe. Bár én jobban szeretem, ha egy srác nem zselézi a haját, mert akkor lehet simogatni.
2012. márc. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ennek a pasinak jól áll ez a haj,de szakáll nélkül

jobban néz ki

2012. márc. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ocsmány
2012. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nagyon nem tetszik! :S Olyan mint a kínai zacskós leves tésztája amikor még nincs forró vízben xdxd
2012. márc. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A göndör hajjal nincs semmi gondom, a páromnak is kicsit kunkori, és szeretek beletúrni :) Viszont a zselét nem szeretem, beleragad a kezem, mellesleg úgy néz ki, mintha hetek óta nem mosta volna meg, és csupa zsír lenne...


20 L

2012. márc. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!