Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Serintetek tényleg álmos volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Serintetek tényleg álmos volt vagy nem élvezte a dolgot?

Figyelt kérdés
nincs szex a b.nőm és köztem még,én nem vok már szűz nemrég odalent kinyaltam és nem éreztem volna hogy tetszik neki,ha kézzel izgatom akkor a légzése is megváltozik meg halakan nyögni szokot,de nyelvel semmi,azt mondta hogy álmos volt már nagyon de élvezte és szeretné legközelebb is,de arra gondolok csak nem akart megbántani, am hajnali 3 volt már,majd legközelebb kiderül,de ha valaki tudna hozászolni valami értelmeset azt megköszönném
2012. márc. 27. 14:53
 1/2 A kérdező kommentje:
ja és csak kb. 10 percig tartott a dolog mert menie kellet haza
2012. márc. 27. 14:55
 2/2 anonim ***** válasza:
Őőő, van ilyen. Nem konkrétan nem élvezi, csak nem annyira, mintha mást helyeznél be. Mi évek óta együtt vagyunk a párommal, Ő is rendszeresen csinálja nekem, mint előjáték, és valóban, amikor az ujjait is használja, sokkal jobb. Nem mondom azt, hogy nem élvezem, de olyankor inkább, csak megnő a vágyam, hogy hatoljon már belém. Ha pedig ez volt neki az első, akkor ahhoz lehet, hogy már késő volt, lehetett valóban fáradt, vagy mivel hamarosan mennie kellett, gondolom ez is feszélyezte, szóval lehet, hogy csak nem tudott igazán ellazulni. Ne aggódj, biztosan jól csináltál mindent, és legközelebb még jobb lesz. Légy türelemmel! Sok sikert!
2012. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!