Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez az új trend a pasik körében?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez az új trend a pasik körében?

Figyelt kérdés

Az én volt barátom akit nagyon-nagyon nehezen tudok elfeledni (első szerelem) , egy 15 éves lánnyal lánnyal jár , most lesz pár hónap múlva 19. Barátnőm exe - akivel alig pár napja szakítottak - egy 15 éves lánynak udvarol , 21 éves. Másik barátnőm volt pasija 19 éves és 16 éves lánnyal van együtt. Én nem tudom hogy ez valami új trend-e vagy mi vagyunk már túl vének ahhoz hogy pasink legyen 18 évesen..

18/N


2012. márc. 27. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mar kitagultatok oda lent biztos!:)))
2012. márc. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

17 évesen 19 éves nőm volt, most 18 évesen 17. aztán 19 évesen 19. és most 20 évesen 16 éves.

szerintem semmi rendszer nincs benne. még jó hogy a szerelemről szól, nem a trendekről.

2012. márc. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Utolsó még jó hogy te meg négyszer voltál szerelmes 4 év alatt fasza vagy !
2012. márc. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha ez trend akkor elég sz*r trend....


én pl. nem jönnék össze nálam fiatalabb csajjal, mert éretlen, viselkedésileg, gondolkodásban.

És bár én sem vagyok egy karótnyelt ember, nagyon is laza vagyok, de bizonyos korlátok azért még nálam is felfedezhetőek.


22/F

2012. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Tele vannak komplexussal. Érezni szeretnék szellemi fölényüket és csak így megy nekik.
2012. márc. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a legtöbb 14-16 éves lánytól semmi komolyat nem lehet várni párkapcsolat terén így nem hiszem hogy ez a fő céljuk a fiúknak inkább csak meg akarják rakni őket.
2012. márc. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
miért vesződjenek a saját korosztályukkal amikor ott vannak a fiatalabb csajok!
2012. márc. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A 15 éves lányokat könyebb megszerezni. 16 év felett viszont már többen elég érettek és komoly kapcsolatot akarnak, komolyabban veszneki picit mindent. Viszont egy normális férfi tudja, hogy ki illik hozzá. Ha nekik olyan kell akkor, vagy csak szórakozásra kell, nem akarnak érettebbekért küzdeni, vagy egyszerűen az ő szintjükhöz az való, de ha ezek vannak akkor nem is érdemes szóba hozni őket.
2012. márc. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mi az új trend? Az, hogy a 18 éves, magukat már nőnek képzelő lányok, még mindig a korosztályukban keresnek párt. Már egy normális tini is az idősebb sztárokra bukik, és az életben is az idősebbek jönnek be neki, lásd a 15 évesnek a 21 éves! Neked is a 6-10 évvel idősebb ÉRETT FÉRFIAKAT kellene érdemesnek tartanod arra hogy valamelyikük a párod lehessen, nem pedig az ilyen liliomtiprók után csorgatnod a nyáladat!
2012. márc. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Előzőnek üzelenm, hogy tényleg jobb egy lánynak az idősebb barát, de azért azt nem 15 évesen kell kezdeni, akkor max egy 2-3 évvel idősebb fiú oké. 18 év fölött pedig már lehet , de akkor sem sokkal több mint 6 év Szerintem ez így lenne a normális. Habár manapság van olyan hogy normális?
2012. márc. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!