Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a már a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a már a 30-35 éves nők arca jóval öregebb, mint azt a koruk indokolná?

Figyelt kérdés
A testük csinos és fiatal, de az arcuk sötét, kemény és durva. Szüleink korában ez a korosztály még üde és fiatal volt. Három tippem van: dohányzás, bronzárium és a fogamzásgátló. Szerintetek?
2012. márc. 27. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert tönkretette az arcukat a füst a discoban, a sok alkohol és a cigi.. magyarul akik ki akarták élni magukat fiatal korukban azok most így végzik, ilyenkor már nem kellenek senkinek. Hiszen ha 14 évesen már 18nak tűntek akkor most mire számíthatunk..
2012. márc. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
szóval ez a "kiéltséget" mutatja?
2012. márc. 27. 15:18
 3/7 anonim ***** válasza:
vagy a sok kence amit magukra raknak....
2012. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazad van a feltevéseidben. Mondjuk engem nem zavar annyira, mert én szeretem a kiélt arcú nőket.
2012. márc. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
miért szereted? mi plusszt adnak?
2012. márc. 28. 10:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem adnak pluszt, de nincs vele gondom. Úgyis kisminkelik magukat, hasonló.
2012. márc. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
de barátnőnek nem ciki? Az más hogy buliban vagy ágyban de barátnőnek, felvállalva... Az nem megy le a torkomon.
2012. márc. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!